Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

STACJA MULTIMEDIALNA dla QQ


quna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Misiek,ale mowa jest  o + od lampy wstecznego,więc kabelek musi być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamerę mam po wifi, więc szukam kabelka jak najbliżej radia żeby zasilić odbiornik i reverse.  W lewym progu by mi pasowało :)


Jeszcze Was dopytam. Wzbudzenie radia ma być plusem? 

Edytowane przez horte
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzbudzenie radia,czy kamery cofania???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack masz racje

Wtyka/ki od NC i zwykłego radia są chyba takie same?jeśli tak to pod który pin w NC idzie sygnał z wstecznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie.... Czekam na rozstrzygnięcie sprawy, bo dzisiaj chciałbym podłączyć kamerę, a potrzebuję "+" wzbudzający. Opcja podłączenia do kostki byłaby super!


:warning:

Odpowiadam sobie na zadane pytanie!

 

W moim przypadku kostka idąca do radia nie jest w pełni obstawiona. Przewód wzbudzający funkcje cofania w radiu zasiliłem z przewodu żółto-zielonego idącego w lewym progu. 

Kamera śmiga aż miło.  :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś zapodać linka do takiej stacji multimedialnej, która obsługuje wszystkie kamery do Nissana Qashqai ale J10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Jak Ci ta stacja pracuje chodzi mi o odbiór stacji radiowych w stosunku do radia oryginalnego. Jak pracuje gps szybko reaguje, ponadto to jest na andku 4,4 bo widziałe że na którejś aukcji ktoś napisał że jest na windowsie. Ponadto gdzie zabudowałeś tą kamerkę którą dodają, jak działa bluetooth ściąga na stałe kontakty czy za każdym razem w momencie połączenia. Jak jest jakość dźwięku i mikrofonu przy połączeniach telefonicznych

Edytowane przez agit11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję odpowiedzieć na kilka zadanych pytań.

1. Odbiór stacji radiowych jest według mnie zdecydowanie lepszy niż w seryjnym radiu. Łapię takie fale o których wcześniej nie wiedziałem :)

2. GPS bardzo szybko łapie. Jak tylko włączy się mapa ( chwilę trwa uruchomienie iGO), to gps już jest.

3. Radio działa na WinCE 6 o ile się nie mylę.

4. Kamerę zamontowałem na blendzie obok otwierania bagażnika. Spróbuję za dnia zrobić zdjęcie jak to wygląda chociaź w planie mam założenie kamery którą można obracać. Umożliwi mi to skierowanie obrazu na hak i łatwiejsze zaczepienie przyczepy.

5. Z kontaktami z Bluetooth nie odpowiem, bo się nad tym nie zastanawiałem. Jak ktoś dzwoni, to kontakt wyświetlany jest na ekranie radia.

6. Dźwięk jest zdecydowanie lepszy niż w seryjnym radiu chociaż nie ma rozbudowanego eq. Jest też loud, który daje dodatkowego basowego kopa. Bardzo bym cierpiał gdybym musiał wrócić do seryjnego grajotka.

7. Jeżeli chodzi o połączenia telefoniczne, to jak narazie nikt nie narzekał że słabo mnie słychać więc jest chyba Ok. Drugą stronę ładnie słychać w głośnikach auta.

 

Nie spodziewałem się, że z radia od chończyka za takie pieniądze można być aż tak zadowolonym. Mam małe wady ale o nie nie pytałeś więc nie piszę. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź. Dalej się zastanawiam nad systemem bo na widziałem na jednych aukcjach że jest na andku na innej win CE6. Jakie masz mapy zainstalowane widziałem też że mozna pod niego podpiąć obd i pokazuje parametry na wyświetlaczu. Ponadto jakie ma wady bo piszesz że ma więc dobrze wiedzieć co przeszkadza w nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy mam dostarczone razem z kartą sd firmy iGO. Krajów jest pełno a Polska jest aktualna :)

O podłączeniu do niego OBD pierwsze słyszę ale wszystko możliwe. Jak już je podłączyłem i uruchomiłem kamerę, to przestałem dalej się interesować możliwościami radia.

 

Wady:

1. Komunikaty RDS wyświetlają się na małym pasku pod częstotliwością stacji radiowej. Nie potrafię lub nie mam możliwości zrobienia ich większych.

2. Są tylko do wyboru 3 tła ekranu głównego.

3. EQ radia ma do wyboru styl muzyki oraz do regulacji, soprany, basy oraz załączenie LOUD. Dla mnie jest to wystarczające aleinni mogą powiedzieć, że to mało.

4. Przewijanie stacji radiowych z poziomu kierownicy odbywa się po częstotliwości ( automatyczne szukanie) a nie po zakodowanych stacjach. Może idzie to przestawić ale nie wiem gdzie. W sumie już się przyzwyczaiłem.

5. Nie ma wyboru polskiego języka w radiu. Mnie to nie przeszkadza, ale niektórym może.

 

Mimo drobnych wad i tak drugi raz kupiłbym to radio i z czystym sumieniem mogę je rekomendować.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horte a podeslalbys linka do swojej stacji?

 

Wysłane z mojego MotoG3 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez zadaniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiejś butelki w gratisie nie ma??? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...