Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jaki komputer sterujący do LPG II generacji?


Gość jarkk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zabardzo wiem gdzie umieścić to zapytanie, bo nie ma działu o LPG, ale do rzeczy. Padł mi komputerek "Autronic"czy jakoś tak, gaziarz powiedział, że to największe badziewie, a on może założyć mi nowy za 500 zł razem z robocizną. Temat komputerków jest dla mnie jak czarna magia dlatego proszę o poradę, mianowicie:

1)Jak sprawdzić czy jest faktycznie zepsuty?

(W tej chwili mam taki jakiś ręcznie regulowany zawór) :oops:

2)Jeżeli już zakładać nowy to jakiej firmy?

3) Czy kwota 500zł to nie zdzierstwo, skoro całe instal II gen kładą już od 1300zł :? ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J a zakładałem używany w tej firmie co montowała mi całą instalke i oni wynaleźli mi tą używke. A instalka jest firmy "STEFANELLI".

A komputer jakiej marki? Cholera go wie! :?

Ale jak chcesz, to mogę się dowiedzieć i dam Ci znać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mógł to spoko. :D A Jeżeli komp będzie innej firmy niż reszta to czy to nie ma znaczenia?
no raczej ma silnik krokowy moze nie pasowac. ja bym szukal nowej centralki autronica nie wiem jaki miales, ja mialem al 700 i powiem Ci ze byl wypas!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to coś tu śmierdzi i nie ukrywam że śmierdzi gazem :lol: bo ja właśnie mam Autronic AL 700.

Aha jeszcze jedno; jak załączam zapłon to słyszę takie pykanie z silnika krokowego i zawór podnosi siętrochę do góry, natomiast po zapaleniu i przegazówkach nie zmienia pozycji tak jakby nie reagował, tzn., że jest padnięty? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzałbym, że to to marka jest do bani. komputerki go gazu to proste urządzenia. pare tranzystorów, kilka funkcji i tyle. To raczej instalacja została spartaczona przez montażystów.

 

Jako ktoś kto nie zna się na tym przekazałem co usłyszałem od gaziarzy.

 

Natomiast w Sączu jest tylko 2 (o których wiem) którzy maja program do Autronica, a ja wolałbym coś bardziej popularnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST PIĘKNIE :D

Zaufałem tamtemu gaziarzowi bo doprowadził moją inst. LPG za śmieszne pieniądze. A ten cfaniak chciał sobie to odbić i mnie naciągnąć na nowy komp., a ja dzięki NKP posłuchałem jednego z klubowiczów i podjechałem do innego gazownika i okazało się, że wszystko OK chodzi, więć wymontował śrubę i założył silnik krokowy od mojego Autronica i wszystko chodzi w porzo.

Serdeczne dzieki rafp11 za "pozytywnego kopa" :lol::lol::lol::lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEST PIĘKNIE :D

Zaufałem tamtemu gaziarzowi bo doprowadził moją inst. LPG za śmieszne pieniądze. A ten cfaniak chciał sobie to odbić i mnie naciągnąć na nowy komp., a ja dzięki NKP posłuchałem jednego z klubowiczów i podjechałem do innego gazownika i okazało się, że wszystko OK chodzi, więć wymontował śrubę i założył silnik krokowy od mojego Autronica i wszystko chodzi w porzo.

Serdeczne dzieki rafp11 za "pozytywnego kopa" :lol::lol::lol::lol:

Pozdrawiam

a nie mówiłem? nie ma czegoś takiejgo jak dobry i zły komputer. Komputer od gazu to jest naprawdę tylko krzemowa płytka z paroma tranzystorami. Instalacje się pierdzielą nie od komputerów, ale od partactwa montażowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że pomogłem. Ten autronic nie jest taki zły. Można sobie zciągnąć A-Mona z netu i samemu sobie regulować, trzeba tylko sobie kabelek załatwić

a nie można tego kabelka zwyczajnie kupić zamiast załatwiać? Komuna się chyba skończyła i teraz się kupuje różne rzeczy, zamiast załatwiać ;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...