Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Problem z elektrycznymi szybami


Misyogi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam Murano z 2005 roku 3.5 i mam pewien problem, ponieważ nie działa mi ta konsola od szyb elektrycznych tzn szyba kierowcy i za pasażerem działa dobrze, a szyba psazera tylko sie podnosi,a za kierowcą jedynie się opuszcza po naciśnięciu przycisku z tej konsoli, a gdy w danych drzwiach się wciśnie to działają normalnie szyby. Co to może być i jak to naprawić? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności wyłuskaj konsole wypnij z niej wtyczkę przeczyść styki i załóż ponownie, może to tylko zanieczyszczonych styków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wszystko dopóki się nie popsuje. W przypadku połączeń elektrycznych gdy jest delikatny luz robi się nalot który eliminuje przepływ prądu, o ile to tylko kwestia styku bo może problem na kabelkach jest, ale w pierwszej kolejności z uwagi właśnie na fakt że tak nagle przestało działać, sprawdzić trzeba połączenie na kostce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem postaram się dać znać co i jak.

 

Dobra,zrobiłem jak mówiłeś i nic nie pomogło. Dodam tylko, że po naciśnięciu na tej konsoli przycisku od szyby pasażera to jak biorę w górę to słyszę, jak przekaźnik cyka (czyli dobry objaw) a jak naciskamy, żeby poszła w dół to nic, zero reakcji. A znowu w szybie za kierowcą jest odwrotnie bo ona idzie na dół, a nie do gory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo zrób w drzwiach w których są problemy z szybami, może w tam tkwi problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...