Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wysoka temperatura silnika


kubalon

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ten dział będzie odpowiedni,a porada moja dla posiadaczy nowego QQ z salonu,koniecznie sprawdźcie w miarę możliwości każdy styk, kostkę, śrubkę i co się da docisnąć dokręcić wcisnąć.

Skąd ta rada, wczoraj był cieplutki dzień korki niemożebne jak to we wrocku rzut oka na temperaturę i włos stanął, wskazówka włazi na czerwone pole klima wyłączyła się i zaczynam kląć pod nosem autko 2 mc.i takie cuda, w żadnym czegoś podobnego nie doświadczyłem. Dziś podjechałem do serwisu z postanowieniem że będę nocował u nich ale mają zrobić i co się okazało, pierdoła ale znamienna kostka nie podłączona do wentylatora jak było chłodno nie było objawów. Morał, składane auta u angoli to tragedia i druga tragedia to przegląd przedsprzedaży w serwisie, z reguły zawsze sprawdzam i dokręcam co się da ale do durnego łba mi nie wpadło aby obmacać to złącze. Pogoda dopisze to włażę pod autko i sprawdzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że takie rzeczy się zdarzają. Wpływa to negatywnie na wizerunek marki, a samochody które proponuje nissan w salonach nie są wcale tanie. Dobrze że nie doprowadziło to do poważnej usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak już niestety bywa, albo nie daj rękę uciąć ktoś specjalnie w serwisie nie dopiął... co dziwne w starych autach brak włączonego wentylatora nie robi większej różnicy dla silnika :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...