Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wyciek


Rekze
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

czy ktoś może podpowiedzieć mi co to za wyciek na zdjęciu i jak to naprawić (najlepiej u kogo w Warszawie) żeby nie naciągnął mnie na kasę,

dzięki wielkie z góry!

 

 

post-96001-0-09107000-1461163394_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś zdjęcie od spodu miejsca gdzie spływa, zbiera się i skąd skapuje olej na podłoże a nie zrobiłeś zdjęcia powyżej skąd się on sączy. Całkiem możliwe że to z odpowietrzenia skrzyni, ale nie widząc nie powiem Ci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na silniku widać gdzie jest zapocony, czy ubrudzony olejem więc zrób zdjęcie tak by było widać skąd następuje wyciek a przy okazji sam się zorientujesz gdzie problem tkwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TESTER 1956 - w załączniku zdjęcia wycieku, wydaje mi się że wyciek następuje na począczeniu reduktora i skrzyni biegów ale nie jestem specem i nie wiem czy na 100% to jest to, może będziesz w stanie potwierdzić to na podstawie zdjęć. Poziom oleju w skrzyni jest ok, nie ma nieczystości i jest przeźroczysty. Oleju w silniku lekko ubywa ale bez tragedii. Dodatkowo występują wydaje mi się objawy problemów z reduktorem tzn. w przedziale prędkości 80-120km/h słychać nieregularne stuki jakby lekkie uderzenia w podłogę (ciekawe czy wystarczy uszczelnienie reduktora...). Z góry dzięki za odpowiedzi :)

post-96001-0-36441600-1461269608_thumb.jpg

post-96001-0-59377200-1461269612_thumb.jpg

post-96001-0-64204200-1461269615_thumb.jpg

Edytowane przez Rekze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej cieknie ze skrzyni, nie wiem czy tam nie ma śruby spustowej, ale zastanawia mnie ten kawałek metalu, widoczny na środkowym zdjęciu, który tak nie naturalnie jest wciśnięty w szczelinę. Trzeba by ten odcinek zbadać dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej cieknie ze skrzyni, nie wiem czy tam nie ma śruby spustowej, ale zastanawia mnie ten kawałek metalu, widoczny na środkowym zdjęciu, który tak nie naturalnie jest wciśnięty w szczelinę. Trzeba by ten odcinek zbadać dokładnie.

Tester a czy ty nie masz jakiegos zakladu w Deblinie, bede w naszych stronach w weekend i chetnie bym do ciebie podjechal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakłady są i to kilka,tyle że trzeba się umawiać bo tak z marszu nie zawsze jest kanał wolny a w tym przypadku może się okazać że to trochę potrwa, Ja dziś wyjeżdżam w Twoje strony w okolice Warszawy znaczy się do wnusi i wracam w niedzielę wieczorem dopiero. A Ty skąd jesteś konkretnie..?

Ja osobiście korzystam, jak muszę, z usług tego zakładu;

https://lesisz.motointegrator.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Włodka jestem umówiony w środę na wymianę oleju i filtra i mam zamiar aby mi to sprawdził i ocenił co to może być, dzwoniłem co prawda jego nie będzie ale któryś z chłopaków ma rzucić okiem. Ja jestem ze Stężycy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było od razu mówić że "rosół" jesteś   :) , więc trudno żebyś Włodka nie znał a jak jesteś umówiony to zobaczą od razu co z tym wyciekiem. Może by od razu sprawdzili poziom w skrzyni jak to z niej leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...