Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Obniżenie przedniego fotela pasażera


Lasiat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy istnieje możliwość obniżenia przedniego fotela pasażera? Wyższe osoby mają troszkę problem, gdyż bardzo blisko glowy znajduję się dach co nie jest zbyt bezpieczne i wygodne.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy istnieje możliwość obniżenia przedniego fotela pasażera? Wyższe osoby mają troszkę problem, gdyż bardzo blisko glowy znajduję się dach co nie jest zbyt bezpieczne i wygodne.

Pozdrawiam.

W grę wchodzi przeróbka sanek fotela.Kto się tego podejmie??? Kto zaryzykuje ingerencją w mocowania sanek do nadwozia?Jakie mogą z tego być efekty przy kolizji???Przecież fotele to jest jeden z ważniejszych elementów wyposażenia branych pod uwagę podczas crashtestów! To samo dotyczy zmiany konstrukcji samego fotela.Nowa rama do sanek,bądź skrócony i spawany stelaż siedziska.Szczerze powiem,nigdy bym nie podjął decyzji o takich zmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szkoda, bo myślałem, że producent przewidział obniżenie i to by było na zasadzie przykręcenie fotela w inne otwory w "ramie" fabrycznej. No nic, trzeba z tym jakoś żyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba 187cm zwrostu nawet mi nie przyszlo do glowy by go obnizac wiec nie wiem o co tu chodzi z tym wszystkim bardziej problem robi mi miejsce na nogi =>dwa lata temu jechalem na wakacje nad moze w 5 osob to juz mialem dosc... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...