Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kubek termiczny do Murano II


finchy

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

Dzisiaj miałem ostre hamowanie - rezultat: kubek termiczny wypadł z otworu na kubki w konsoli centralnej, na szczęście nie wylało się za dużo. Ja wiem, że to samochód z myślą o rynku USA, gdzie wszystko jest XXL, ale nie rozumiem średnicy otworów na 9 cm - kubek wiecznie lata i denerwuje. Pomijam milczeniem fakt, że inżynierowie z Nissana nie pomyśleli o sprężynujących zapadkach, żeby ten kubek był stabilny, ale tu do was pytanie. Jak rozwiązaliście ten problem? Nie spotkałem jeszcze kubka o średnicy nawet 8 cm bez ucha, nie widziałem też żadnych wkładek zmniejszających średnicę otworu. Oddzielne uchwyty na kubki np. na nawiew nie wchodzą u mnie w grę. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto Ci kazał kupować kubek mniejszy od otworu?

A zasada - "zasada ograniczonego zaufania"?

Wejdź do wuja google i wpisz średnicę kubka ---- a potem Ci wyjdzie.

Są również kubki z powłoką gumową-sprężystą-harmonijkową, które powiększają swoją objętość, więc można dopasować do otworu.

Wszystko zależy od kubka. Czasami trzeba wydać np. 87 zł a nie 17 zł, aby nasz kubek pasował do otworu i ma zarazem byliśmy szczęśliwi i zadowoleni w dalekich podróżach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Dzisiaj miałem ostre hamowanie - rezultat: kubek termiczny wypadł z otworu na kubki w konsoli centralnej, na szczęście nie wylało się za dużo. Ja wiem, że to samochód z myślą o rynku USA, gdzie wszystko jest XXL, ale nie rozumiem średnicy otworów na 9 cm - kubek wiecznie lata i denerwuje. Pomijam milczeniem fakt, że inżynierowie z Nissana nie pomyśleli o sprężynujących zapadkach, żeby ten kubek był stabilny, ale tu do was pytanie. Jak rozwiązaliście ten problem? Nie spotkałem jeszcze kubka o średnicy nawet 8 cm bez ucha, nie widziałem też żadnych wkładek zmniejszających średnicę otworu. Oddzielne uchwyty na kubki np. na nawiew nie wchodzą u mnie w grę. Jakieś pomysły?

Uważasz, że Inżynierowie Nissana powinni dopasować auta do Twojego kubka za 2 dychy ?? Dobre :dribble:

Mnie znalezienie kubka o średnicy 8,9 cm zajęło 2 minuty http://allegro.pl/kubek-termiczny-contigo-west-loop-2-0-niebieski-i5203414451.html

Zakładam, że jeżeli było Cię stać na Murano, to 150 zeta na porządny kubek też znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rady kolegów powyżej jak najbardziej trafne i zasadne, ale jeśli jesteś bardzo przywiązany do tego który posiadasz to możesz wnętrze otworu wykleić gąbką w kolorze pasującym do auta o grubości powodującej by Twój kubek wchodził ścisło, masz rację za luźno nie jest ani dobrze ani przyjemnie,  w otwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boramid, tarnamid, teflon ... z czegoś takiego zleć dotoczenie adaptera 7/9 lub 8/9 cm

czasami trzeba wyręczyć/uzupełnić producenta ... satysfakcja gwarantowana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...