Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Prawe lusterko się nie składa + czujnik fotela pasażera


matys307

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem. Nie składa się mi prawe lusterko (co jest nawet bardziej potrzebne niż lewe w moim garażu). Czy jest możliwość wymiany silniczka odpowiadającego za to (o ile problem tkwi w nim) czy trzeba by było wymieniać całe lusterko? Dodatkowo powiem, że lewe bez zarzutów, składa się jak powinno.

 

Drugim problemem jest to, że cały czas mam aktywny czujnik pasażera obok kierowcy. Nikt nie siedzi, a każe zapiąć pasy. Czytałem, że mogła uszkodzić się mata. Czy jest to drogie w naprawie? Czy rzeczywiście jeżeli cały czas aktywuje informację o niezapiętym pasie to jest problem z matą? Ewentualnie czy da się odłączyć jakoś, żeby nie trzeba było zapinać na pustym fotelu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy dochodzi napięcie zanim kupisz nowy silniczek/lusterko (nie wiem czy jest rozbieralne i wymienialny silniczek).

 

Co do maty zawsze możesz kupić takie coś i włożyć gdzie trzeba

 

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=za%C5%9Blepka+pas%C3%B3w&bmatch=p9-base-relevance-popul-aut-1-2-0408

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...