Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

coś z ABS ....????


Gość indygox

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio zauwazyłem że ABS w moim sunnym za często reaguje , czasem hamuje łagodnie a mimo to on zadziała - nie wie ktos co to może byc ?moze czujnik jakis ?? jak pomyśle o zimie to juz zaczynam sie bać :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ABS zwalony całkiem a co to nawet nie wiem za duż o na raz....jedno jest pewne jak włączyłem kostke pod maską to się mało nie zabiłem ABS odbija kiedy chce i zapowietrza cały układ więc odpiołem znowu i wymontowałem żaróweczke na desce(to już moge rozkręcać z zamkniętymi oczami praktycznie he he),ale czytając opinie ABS wogle nie działa zbyt rewelacyjnie w słoneczku a poza tym nigdy nie miałem auta z A...więc ani porównania ani doswiadczenia,póki co jest oki zobaczymy na śniegu.... :wink: ,W środe wraca mój kumpel mechanik więc jak coś będę wiedział dodatkowo to skrobne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha i zapomniałem dodać że jak gasze silnik to na moment dosłownie na sekunde pojawia sie kontrolka ABS po czym znika , przy zapalaniu to normalne ale czy przy gaszeniu silnika tez ?

 

U mnie jest tak samo. Nie mam z ABS zadnych problemow -- wiec chyba to wlasciwe zachowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no poszukam u nich - w sumie kupowałem juz tam kilka rzeczy wiec nie powinno byc problemów , dziś zauwazyłem ze ten abs jest czuły najbardziej przy pierwszym hamowaniu po uruchomieniu silnika potem juz sie rozkręca i dział dośc dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...