Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

woskowanie dla zółtodziobra - krok po kroku


ludzik

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurzacie mnie, bo rzucacie tysiące chińskich nazw i nie mozna sie zorientowac w ogole o co chodzi.

 

 

 

napiszcie mi krok po kroku jak zawoskować sobie lakier biała perła metalik w najprostszy sposób. W punktach.

 

 

1. umyć dokładnie auto szamponem (jakim?).

2. ...

3. ...

4. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiński zawodowiec detalista pokaże jak umyć dokładnie Auto ................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiński zawodowiec

 

bez aktywnej piany, bez szczotki do felg, bez 'krwawiacych felg', bez pedzla do uszczelek...? a gdzie fluffy dryer?  :thumbsdown: cienki Bolek opps Chinczyk a nie zawodowiec

 

pozdrawiam ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińskie nazwy to i Chiński myjkowy  :D

O i piana aktywna pojawia się już na bezdotykach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mycie to sprawa nr.1.
Następnie coś by w kolejnym etapie glinka miała łatwiej, mianowicie np Iron Off V4.

Następnie całośc glinkujemy, po glince warto wytrzeć do sucha i zaaplikować IPA, następnie po wytarciu do sucha nakładamy wosk, ja osobiście pracuje od lat i polecam Collinite no476, dobrze nałożony, dbamy, będzie się trzymać na lakierze do 4 miesięcy. Co mam na myśli pisząc dbanie? Częste mycie na bezdotyku, oraz aplikowanie QuickDetailera co mycie. To wszystko w mega skrócie na szybko :) 

Pozowole sobie jeszcze jedno....Osoby z Poznania lub okolic, zapraszam na korekty lakieru bądź zabiegi pielęgnacyjne swoich pojazdów ;-)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...