Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Schowek na okulary


Leon 73
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Temat dosyć banalny ale mocno irytujący. Od jakiegoś czasu samoistnie otwiera mi się schowek na okulary (przy lampce w podsufitce). Zaczęło się niewinnie, jak młody trzaskał drzwiami. Grzebałem tam palcem, smarowałem te plastikowe gówienka i nic. Może ktoś z Was z tym walczył i wie jak to ogarnąć??? Będę zobowiązany, bo jak zjadę na nierówne to od razu mi się dziadostwo otwiera (nawet jak szybciej jadę po łatanym asfalcie).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym widział to od wewnątrz to może bym coś zaradził.... napewno jakis plastik wytarło czy coś w tym stylu.

a propo jak ten panel z oswietleniem się wyjmuje? patrzyłem do serwisowki i nie dałem rady a nie chciałbym czegoś połamać. Jakbym sie do tego dostał to przy okazji zerknąłbym na ten mechanizm otwierania, schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmuje się dosyć prosto

łapiesz od strony szyby przedniej i z całej siły wyciągasz w dół.

od strony przodu samochodu siedzi na 2 mocnych wciskach przymocowanych do dachu, od strony wnętrza samochodu blokuje się o podsufitkę.

ja tak mam w wersji USA, ale myśle ze w EU powinno byc tak samo. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie naprawiłem u mnie ten mechanizm. Najlepiej kupić zatrzask do pokrywki cd za 3zł. Stary po prostu wyrwać na siłę do dołu - inaczej się nie da. Siła musi być :)

Potem nówkę włożyć i działa. 

 

Nie polecam serwisu pod żadnym pozorem. Zaznaczam ŻADNYM. W serwisie chcą za ten kawałek plastiku i jedną sprężynkę: 90pln. Tak to nie pomyłka, byłem i spytałem z ciekawości. Jedna jest w Wa-wie. Ta ciekawość prawie mnie zabiła.

 

Na necie znalazłem hurtownię z częściami i teraz mam jeszcze 4 zapasowe. koszt to niecałe 20zł.

Pozdr

ML

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mleczko jak możesz to wrzuć link do tej hurtowni lub do stronki z tymi zatrzaskami :-)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również poproszę o namiary na hurtownie z góry dziękuje.

 

Edytowane przez vansik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, powinienem od razu wkleić. Poniżej link:

 

www.kazpol.com/538303/zatrzask-do-klapki-cd-dzwignia-cd

 

pozdrawiam

ML

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłem taki zatrzask na allegro wyrwałem stary ułamany włożyłem nowy za 3zł i śmiga elegancko. Dzięki za rade.

Link do zatrzasku: http://allegro.pl/zatrzask-zamek-do-klapki-cd-tv-dvd-philips-klapka-i5837904879.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamówiłem zatrzask z linku Mleczko tylko, że Inpost wiezie mi go wołami już tydzień (list polecony nadano 8 czerwca) i ani widu ani słychu.


Zrobione, super sprawa, tylko 3 zł a cieszy :):punk::) . Nikomu nie polecam Inpost - horror

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT

to nie wina InPost, dzialaja prawidlowo, jesli nadawca umiescil przesylke w boxie 08.bm (piatek) po poludniu, to kurier pewnie wyjal ja dopiero w poniedzialek rano, we wtorek powinna byc u Ciebie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie, odział Inpost przyjął paczkę 8.06.2016 o godz. 9.00, kolejny wpis jest że sortownia przyjęła  10.06.2016 o godz 8.30 i przesyłka wyruszyła w drogę dalszą. Potem kompletnie nic, kurier Inpostu zostawił list u portiera w biurze dnia 16.06.2016 o godz. 17.30 więc list dostałem do ręki dnia 17.06.2016 o godz. 7.00.

Dlatego z całą świadomością nie polecam Inpostu. Dzwoniłem jeszcze do firmy która wysłąła mi ten list i powiedzieli że mają masę reklamacji w związku z niedostarczeniem przesyłek, a śpieszyło mi się bo 17.06 wyjeżdżałem z synem do kliniki na operację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...