Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

J10 - Sterowanie centralnym zamkiem


bhtom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zamontowałem sobie zewnętrzny alarm z możliwością sterowania centralnego zamka. Niby wszystko działa, ale jeśli auto dłużej postoi (ok. 2 dni), nie mogę otworzyć auta pilotem alarmu. Sygnały sterujące z alarmu podłączyłem pod przewody wewnętrznego przycisku sterowania zamkiem. Wygląda na to, że po jakimś czasie (jakim?) sterownik zamka "usypia" i nie reaguje na impulsy z wewnętrznego przycisku. Mieliście podobne problemy?

 

Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli twoje autko ma otwieranie z kluczyka to w bębenku lub samym zamku jest styk pod który powinieneś się podłączyć z tym sygnałem do alarmu.

Styk ten daje sygnał właśnie, że otwieramy auto z zewnątrz kluczykiem.

 

Pozdrawiam Paweł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zamontowałem sobie zewnętrzny alarm z możliwością sterowania centralnego zamka. Niby wszystko działa, ale jeśli auto dłużej postoi (ok. 2 dni), nie mogę otworzyć auta pilotem alarmu. Sygnały sterujące z alarmu podłączyłem pod przewody wewnętrznego przycisku sterowania zamkiem. Wygląda na to, że po jakimś czasie (jakim?) sterownik zamka "usypia" i nie reaguje na impulsy z wewnętrznego przycisku. Mieliście podobne problemy?

 

Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

 

a czy możesz otworzyć wtedy oryginalnym pilotem (nie tym od alarmu) sam centralny? bo jeśli tak to może być wina po stronie nowego pilota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

To nie problem z dodatkowym pilotem, a z tym, że auto, celem oszczędzania energii odłącza niepotrzebne obwody. Tylko po jakim czasie odłącza wewnętrzny przycisk otwierania? Po ok. 8h działa jeszcze normalnie.

 

Pozdrawiam.

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...