Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Rozpiska kostki wzmacniacz Bose 28060 CF000 montowany w Qashqai


Broda31

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ogromna prośba o rozpiskę kostki wzmacniacza Bose 28060 CF000 montowanego w Qashqai .

Grzesiek

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kiedyś chciałem kombinować w Juke, trochę mi przeszło ale zostały schematy ale mam tylko do 350z i 370  ale to chyba ten sam model lub jeszcze do J11. Mozna pokombinować przez analogię. Jak będziesz potrzebował odezwij się.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krzycho59 to chyba jest ten sam wzmacniacz , jak masz rozpiskę to podeslij na maila gkupiec@interia.pl

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Witam, kiedyś chciałem kombinować w Juke, trochę mi przeszło ale zostały schematy ale mam tylko do 350z i 370 ale to chyba ten sam model lub jeszcze do J11. Mozna pokombinować przez analogię. Jak będziesz potrzebował odezwij się.

Pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki za pomoc Krzycho59 bez jego schematów nie dałbym rady. Zestaw Bose zamontowany , swietnie sie spisuję, montaż odbył sie w zakładzie Auto Media Max w Krakowie , polecam ich są swietnie obeznani w temacie Qashqai . Jeszcze raz dziękuje za pomoc na forum, dobrze ze jesteście , pozdrawiam

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Również jak można bym poprosił o rozpiskę na maila: m.jaroch@outlook.com  .

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...