Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

wytrzymałość uszka do siatki t30


karibox1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elo

Dziś wiozłem paczkę z książkami ważącą 25 kg. Położyłem ją sobie na siatce w bagażniku (rozpiętej na uszkach). Przejeżdżając przez śpiącego kundelka usłyszałem trzask i jedno uszko zwyczajnie pękło. Chodzi o wieszak/uszko znajdujące się w tylnej części bagażnika na słupku, takie plastikowe, które jest dowalane do blachy. To uszko podobno jest nie do dostania. Ktoś mi wskaże gdzie to dostanę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest to uszko do rolety  bagażnika ?  jeśli to to , to nic dziwnego ,że pękło. Do dostania używane bez problemu tylko ,że trzeba podzwonić bo nikt takich dupereli nie wystawia na necie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, na tylnym/ostatnim słupku od strony klapy, jak otworzysz klapę to od razu po lewej na 30 cm wysokości jest ucho do przypięcia siatki szeklą. Uszko jest plastikowe, nie mogę wejść na 4u

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeszcze jedno uszko, ale nie powiedział bym ,że aż 30cm nad podłogą i z z pewnością jest metalowe ( takie same jak na podłodze bagażnika ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeszcze jedno uszko, ale nie powiedział bym ,że aż 30cm nad podłogą i z z pewnością jest metalowe ( takie same jak na podłodze bagażnika ) 

Czyli chodzi o element 25 oznaczony kodem 74932-8H400

Element ten jest bardzo podobny do zaczepów podłogowych 22, jednak one mają inne oznaczenie 74932-8H420

Może to są te same elementy a róznica w oznaczeniu spowodowana jest kolorem, jedne czarne drugie szare. Musisz wykręcić i sprawdzić czy to są zamienniki.

Na krajowym serwisie aukcyjnym jest trochę tych zaczepów, najczęściej w komplecie cztery, czyli pewnie taki komplet.

16320808118.png

 

s-l1600.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to też nie to, jest na tylnym słupku na wysokości dolnej krawędzi tylnej lampy i jest plastikowe ucho a tu masz metal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o ten plastikowy haczyk?

To chyba jest w komplecie z całą obudową ;)

Jakbyś cyknął focię byłoby łatwiej. A tak mamy kalambury ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli chodzi o zaczep do rolety 1 (84936-8H301)

Taki komplet też widziałem na aukcji.

1632557504726.png

 

 

e1725acs-960.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie :) Czyli jednak nie całość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest to gówno, jak widziałeś daj linka ja lewego nigdzie nie widziałem

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak chodziło o uszko od rolety. One są słabe , nic dziwnego ,że pękło skoro wieszałeś na tym bagaż. Mi kiedyś pękło w rękach przy zaczepianiu rolety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dorobiłem sobie z kawałka blachy bo tego szmelcu nie idzie dostać nigdzie....

blaszka 3x1 może być 0.5 albo 1mm gruba i dwa otwory wiertarką 6-8fi i pilnikiem obrobiłem by się nie pokaleczyć. blachę miałem hartowaną i niklowaną zatem wytrzyma trochę wewnątrz kabiny. Roletę wyjąłem służy mi tylko do siateczki..

post-58920-0-27420300-1473690891_thumb.jpg

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się kiedyś urwało to podzwoniłem po ludziach z allegro ,którzy mieli całe nissany powystawiane na części. Bez problemu dostałem. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooo to jest petarda...ale już mam z blachy ale dzięki parę dni temu nie było ich na all... no no no co to się wyrabia...

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...