Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zapchane katy w Z50


PaJac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

W moim Murano Z50 przebieg 170 tys km zapchały się katalizatory. Nie wiem jeszcze które ( są 3 w wersji europejskiej ?) - jutro jadę do warsztatu i chciałbym być przygotowany :-)

 

Ile i w którym miejscu jest sąda lambda? Jak wygląda sprawa z zamiennikami - czytałem coś o wkładach metalowych? Jakie to koszty i gdzie to można fachowo zrobić?

 

A może pozbyć się katów?

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz ceramiczne

 

są same wkłady ale nie wiem czy ktoś ci jakoś to poskłada na samych wkładach i czy nie taniej będzie kupić jakieś uniwersalne np z Magna Flow

 

Sondy lambda masz przynajmniej 4 szt  choć mogę się mylić

 

co do zasadności katów to jest ekologia i jest prawo  furacza masz zagazowanego >?

 

co do zakładów to nie wiem ..mam kolegę co dorabia i robi różne rzeczy DP-3 cale w turbolach innych .. bierze 350 zł za dniówkę roboczą  ale wycieczka do Kraka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

 

Taaa, jeżdżę nieprzerwanie na gazie ;-)

 

A te uniwersalne np. Magna Flow trzeba wspawać w tłumik?

 

Jak możesz podeślij namiary na ten warsztat w Krakowie - z katowic nie jest tak daleko :-)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

pewnie masz ceramiczne

 

są same wkłady ale nie wiem czy ktoś ci jakoś to poskłada na samych wkładach i czy nie taniej będzie kupić jakieś uniwersalne np z Magna Flow

 

Sondy lambda masz przynajmniej 4 szt  choć mogę się mylić

 

co do zasadności katów to jest ekologia i jest prawo  furacza masz zagazowanego >?

 

co do zakładów to nie wiem ..mam kolegę co dorabia i robi różne rzeczy DP-3 cale w turbolach innych .. bierze 350 zł za dniówkę roboczą  ale wycieczka do Kraka ...

 

cześć

 

czy jest jakaś szansa na kontakt z Tobą, ponieważ w moim Nissanie też katalizatory do wymiany i nie wiem jak się z tym uporać. 

Każda podpowiedź się przyda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...