Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Dziwne znalezisko - Montaż snorkela


Artur348

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów! :beer:

Jakiś czas temu postanowiłem ubrać mojego Y61 w snorkel, co jak wiadomo wiąże się z pewnymi przeróbkami.

W momencie kiedy dostałem się do tego kanału który idzie w nadkolu napotkałem się na coś co mnie mocno zdziwiło:
bvvsa3gb6tew.jpg

W miejscu łączenia kanału z czarną wstawką, włożona była zwinięta plastikowa tabliczka, która docięta była specjalnie w taki sposób, aby blokować dopływ powietrza:
3iz5s5ngpe9y.jpg

Po rozwinięciu wyglądało to w taki sposób, więc przypadkowo raczej tam się to nie znalazło (docięcie na odpowiedni kształt):

0icnyc5zfrlr.jpg


Moje pytanie do was, drodzy forumowicze:
Co sądzicie o tym przypadku?
Jaką funkcję miała spełniać ta innowacyjna technologia blokowania dopływu powietrza?


Piszcie swoje przemyślenia, bo chętnie poczytam co o tym myślicie :rolleyes2:
Dodam jeszcze, że od momentu kiedy tabliczka nie jest już częścią samochodu, jest wyraźnie żwawszy :thumbsup:

Pozdrawiam - Artur348

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to zaszyfrowana mapa do skarbu?  :nissan:  Ale raczej jakiś przemyslany idiotczny żart ze stroy pracownika na taśmie (idiotyczny ale jesdnak starnnie przemyślany) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo złośliwość poprzedniego właściciela, który przed sprzedażą postanowił być "sprytny".
Bo czemu inni mają się cieszyć, jeśli on już nie będzie :rolleyes2:
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może gość przymulił silnik by zona zbyt szybko nie jezdziła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...