Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nasza obietnica, twój spokój - prawda czy fałsz?


elsebo
 Udostępnij

Obietnica Nissana  

27 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy deklaracja działa w praktyce?



Rekomendowane odpowiedzi

(...) 10 rzeczy do poprawienia w tym aucie "przy okazji" ;) ...

A co było do zrobienia, jeśli możesz zdradzić ?

Edytowane przez Crith
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy ostatnie wizyty w aso i zawsze auto zastępcze(oczywiście gratis). Raz był mały problem (niby nie było ,okazało się, że jest tyle ,że nie umyty) ,więc nie chciał mi "nowy" pracownik wydać . "Stary" nie miał takich problemów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą mieli możliwość się wykazać.... - ja przerabiam właśnie "chassis control system fault", wizyta w serwisie za tydzień (bo elektryk ma urlop) ...  a kosiarka ma dopiero 5 miesięcy :wtf:

PS. W focusie MK1 NIGDY ... :shiftyninja:  ... nie padły mi radar/czujniki//hamowanie awaryjne/ Start-STOP (pytanie co jest usterką, a co konsekwencją).

chociaż u mnie to z gwarancji idzie... sorki za OT...

 

Padł moduł hamulca awaryjnego..."PIERWSZY taki przypadek" w tym ASO (działają w mojej dzielni 4 lata) :shiftyninja: i..... "moduł mieli AKURAT w magazynie" :whistle:, więc naprawa zajęła 3 godziny.... :spoko:

Ja to mam dzisiaj szczęście - lecę puści LOTTO,  w końcu 25 balonów dzisiaj płacą....  :icecream::laie_67:

 

PS. Dostałem kosiarkę zastępczą w wersji wyższej  niż moja - nówkę prawie, bo grubo poniżej 1kkm przebiegu.... :nissan::samochod-rodzinny:

Edytowane przez @ndy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem gdzie Wy te swoje kosiarki serwisujecie, widocznie w stolicy są 100 lat za murzynami, bo o bezpłatnym samochodzie zastępczym nikt nie słyszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem gdzie Wy te swoje kosiarki serwisujecie, widocznie w stolicy są 100 lat za murzynami, bo o bezpłatnym samochodzie zastępczym nikt nie słyszał.

zapraszam na Śląsk :zwyciestwo2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nissan.japanmotors.pl/p/serwis/oferty-specjalne-serwisu/nasza-obietnica - teraz dopiero spojrzałem na ten formularz kontaktowy. Trzeba wybrać z listy oddział, a okazuje się, że spośród dwóch warszawskich tylko ten na bemowie dołączył do programu. No, czyli zwracam stolycy honor, to tylko Ursynów jest za murzynami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę się musiał ich zapytać, bo jeszcze dwa tygodnie temu zrozumiałem, że chcą ode mnie pieniądze, dlatego zrezygnowałem (to nie jest moje jedyne auto). Na stronie Zaborowskiego wciąż widnieje informacja o płatnościach z tytułu wypożyczenia samochodu zastępczego, dlatego nie drążyłem tematu.

EDIT: Na razie się nie można do nich dodzwonić.

EDIT2: A patrzcie, jednak bezpłatny.

Edytowane przez bamaz
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju robiłem pierwszy przegląd przy przebiegu 30 kkm u dealera w Opolu. Przy umawianiu wizyty miły Pan zaproponował auto zastępcze ale nie skorzystałem. Do przeglądu zgłosiłem się z własnym olejem i nie stanowiło to żadnego problemu. Dodatkowo zgłosiłem nieszczelność pokrywy bagażnika. Czas naprawy Pan ocenił na 4 godz. Zaproponował także mycie auta oczywiście gratis ale uprzedził, że wydłuży się czas przeglądu. Zrezygnowałem. Na odbiór auta czekałem w kawiarence u dealera z darmową kawą. Przy odbiorze - serwis zmieścił się w podanym czasie - miły Pan poinformował mnie, że woda się leje ale po kablu od CB-radia. Chłopaki nie poprzestali na tym stwierdzeniu tylko próbowali przełożyć kabel w inne miejsce (tylne i przednie drzwi) ale wtedy ciekło jeszcze bardziej. Za usługę zapłaciłem jakieś 600 zeta. Jak na pierwszy raz to całkiem pozytywnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wymiana po 1,5kkm, druga po 15kkm we "własnym zakresie" ;) . Oczywiście z wymianą filtra oleju i filtra powietrza. Olej Shell Helix Ultra Professional AR-L 5W30, niestety drogi skubaniec. Ta wymiana po 30kkm to w serwisie z wpisem do książki gwarancyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana po 30kkm może być dobra dla PF126 ale dla nowoczesnych silników zwłaszcza Diesli to naprawdę za dużo. Ja wiem, że teraz silniki robi się niemal w sterylnych warunkach i wszystkie są po hamowni ale koszt wymiany oleju po 1,5kkm jest stosunkowo niewielki w porównaniu z możliwymi kłopotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.nissan.japanmotors.pl/p/serwis/oferty-specjalne-serwisu/nasza-obietnica - teraz dopiero spojrzałem na ten formularz kontaktowy. Trzeba wybrać z listy oddział, a okazuje się, że spośród dwóch warszawskich tylko ten na bemowie dołączył do programu. No, czyli zwracam stolycy honor, to tylko Ursynów jest za murzynami ;)

Który na Bemowie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W formularzu kontaktowym jest do wyboru Centrum Motoryzacyjne Toruńska. Na początku skojarzyłem, że to może być Nissan Oddysey, ale przecież oni są na Górczewskiej. Dostałem oficjalne info, że Zaborowski na pewno przystąpił do programu, podejrzewam, że Oddysey też, bo niby dlaczego mają być za konkurencją. A co do dalszych salonów, to żadnych informacji nie mam
.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei ja mam już czwarte auto z tego samego miejsca i po piąte też pewnie tam pojadę.Ciekawe czy gdybyś zgłosił to do centrali to jaka by była reakcja.

 

 

W centrali też maja to w d.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy każdej wizycie pytają mnie o samochód zastępczy. Nigdy nie korzystałem - brałem drugi. Ale ostatnio nie miałe innego samochodu - wieć na kolejne pytanie o zastępczy - stwierdziłęm, że potrzebuję. Odstałem bez szemrania, silnik 1.6, przebieg nieco ponad 1 tys. km

Więc w mojej ocenie - działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenie z ASO Zaborowski Warszawa. Zostawiam samochód w serwisie nic nie wiedząc o akcji. Przy wyjściu doradca pyta mnie czy zamówić mi taksówkę (?!) Myślałem, że taka gadka na do widzenia, żebym się dobrze poczuł, więc grzecznie podziękowałem, bo mam blisko do pracy, poza tym raczej zgadywałem, że to na mój koszt, a on po prostu mi tylko zamówi. Potem jakoś dotarła do mnie informacja o możliwości auta zastępczego i doczytałem na stronie, że w razie nie posiadania auta proponują jakieś inne rozwiązanie. Czyli pan chyba chciał zamówić mi taksę na koszt Nissana. Ale pomyślałem, że sprawdzę tę wersję z samochodem zastępczym. Okazja się nadarzyła, bo serwis opóźnił się o jeden dzień z oddaniem mojego auta, więc pytam o możliwość skorzystania z samochodu zastępczego. Po wysłuchaniu oczywistej informacji, że flota jest ograniczona i pan musi sprawdzić okazało się, że mogę skorzystać z auta zastępczego, chociaż dopiero wieczorem. Przy okazji dowiedziałem się że Zaborowski dysponuje 30 samochodami zastępczymi dla klientów. Także w moim przypadku akcja raczej na plus.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wczoraj oddałem auto do Zaborowskiego na wymianę turbosprężarki. Odebrałem auto zastępcze, wygląda na to, że flota jest całkiem dobrze wyposażona, bo dostałem QQ z silnikiem 1.6 dig-t i prawie pełnym wyposażeniem (nie wiem jaka to wersja, ale oprócz elektrycznych foteli ma wszystko, łącznie z panoramicznym dachem). Także jak najbardziej na plus. Możliwe, że to zmasowana akcja nissana, dają klientom najlepsze fury, żeby Kowalski po powrocie do swojego skromnego 1.2 zrobił wszystko aby mieć mocniejszy motor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...