Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Felgi do Micry 5,5Jx14H2 ET 44


Rychu79

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mirekg9

Kolego, czy to reklama?

Nie masz instrukcji obsługi?

A dział o felgach jest np. tutaj http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/14188-alusy-w-micrze/

(mnie też się nie chciało na początku czegoś czytać)

Tym bardziej że sprzedający to hurtownik z KRAKOWA i Ty też z KRAKOWA i 1 Twój post.! Więc daje to do myślenia.!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie jest reklama! Kobieta kupiła samochód i chcę jej kupić felgi. Ponieważ nie mam zielonego pojęcia o tym to zadałem pytanie.

Instrukcji obsługi do czego?

Dziękuję za skierowanie do odpowiedniego wątku.

Ponieważ był to mój pierwszy post i został w ten sposób przyjęty, to teraz zastanawiam się czy zadawać kolejne pytania odnośnie samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekg9

Instrukcji obsługi do czego?

Tutaj mówimy o samochodzie-więc podpowiem że do każdego samochodu jest również instrukcja obsługi. 

Z niej dowiemy się np. jaki powinien być olej, ile oleju, co i kiedy wymieniać i jakie-czego przeglądy/regulacje.

Tam również są podane rozmiary felg, opon i np. jakie powinno być ciśnienie w kołach. (to tak w skrócie)

 

Dziękuję za skierowanie do odpowiedniego wątku.

Nie ma za co. Po to tutaj dla siebie jesteśmy.

 

Ponieważ był to mój pierwszy post i został w ten sposób przyjęty, to teraz zastanawiam się czy zadawać kolejne pytania odnośnie samochodu.

Zawsze od czegoś trzeba zacząć.

Niektórzy najpierw się witają (też w odpowiednim dziale) lub chociaż powiedzą -->siema, strzała, witam, dobry itd, itp.

Często trzeba interweniować w zarodku.

A dalsza decyzja ..... czy zadawać kolejne pytania..... należy do Ciebie.

U nas nie jest tak źle.

Witamy na Forum NKP   :wave: .

 

  Z instrukcji obsługi dział 9 str.7  post-36338-0-96533000-1467784012_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej już się nie da więc wal Rychu79  śmiało ....   :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...