Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

STACJE PALIW


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

JA Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGĘ POLECIĆ 5 STACJE PALIW W WARSZAWIE

 

1 STACJA NA TRASIE WARSZAWA---- PIASECZNO ,,JET,, PRZY PSTAREJ ZAJEZDNI TROLEJBUSÓW TANIE I ŚWIETNE PALIWO

 

2 STACJA NA TRASIE PIASECZNO -------WARSZAWA ZA ANCHUAN ,,JET,,

TANIE I ŚWIETNE PALIWO

 

3 STACJA NA TRASIE WARSZAWA OŻARÓW PRZY SKRĘCIE NA PRZEJAZD KOLEJOWY DO PRÓSZKOWA ,,B P,, CENA NIE NALEŻY DO NAJNIŻSZYCH ALE PALIWO nie złe

 

4 STACJA SKŻYRZOWANIE SOLIDARNOŚCI OKOPOWA I TOWAROWA

,,ORLEN,, NAJCZYSTSZA STACJA ROKU MIŁA OPSŁUGA SZCZEGULNIE PAN W WĄSACH

OSTATNIO NIEZŁE PALIWO

 

5 STACJA LPG PRYWTNA NA KAROLKOWEJ ZA SKŻYRZOWANIEM Z SZARYCH SZEREGÓW MIŁA OBSŁUGA TANIO!!! NIEZŁE PALIWO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STACJA NA GÓRCZEWSKIEJ ,,ORLEN,, SUPERR MIŁA OBSŁUGA SZCZEGULNIE PANI W CIEMNYCH WŁOSACH PALIWO NIE ZŁE PRZYSTĘPNA CENA ALE MYJKA RĘCZNA CZĘSTO SIĘ PSUJE ZA TO ODKURZACZ DZIAŁA SPOKO :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 STACJA NA TRASIE PIASECZNO -------WARSZAWA ZA ANCHUAN ,,JET,,

TANIE I ŚWIETNE PALIWO

 

Super paliwo?? w zimę zatankowałem na tej stacji pełen zbiornik benzyny PB98, i co sie stało? w nocy był mróz ok 20 stopni, i benzyna zamarzła, więc rzeczywiście ŚWIETNE PALIWO.

Od tamtej pory omijam tą stację z daleka.

 

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 STACJA NA TRASIE PIASECZNO -------WARSZAWA ZA ANCHUAN ,,JET,,

TANIE I ŚWIETNE PALIWO

 

Super paliwo?? w zimę zatankowałem na tej stacji pełen zbiornik benzyny PB98, i co sie stało? w nocy był mróz ok 20 stopni, i benzyna zamarzła, więc rzeczywiście ŚWIETNE PALIWO.

Od tamtej pory omijam tą stację z daleka.

 

 

Piotrek

 

ja nie miałem takich problemów i zawsze ich paliwo starczało mi na wiecej km niż u innych ja lalem u nich EUROSUPER 95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa Warszawa -Lublin

zaraz za światłami w Wólce Mlądzkiej /k. Otwocka taka żółta słowacaja stacja ale nie wiem jak to się pisze

benzyna the best!!!! za każdym razem tam tankuję i jeszcze się nie przejechałem na tej stacji.

benzyba w miarę dobrej cenie pb98-ostatnio 3,99zł i zapier...samochód i mniej pali coś niesamowitego jakościowo to podobna do v-power 99 z shella

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o stację Jet Piaseczno ------->Warszawa za Auchan to często tam tankowałem i nie było problemów,

ale co do Jet Warszawa--------->Piaseczno koło zajezdni to słyszałem różne opinie i raczej negatywne, sam tankowałem tam chyba dwa razy i nie było problemów z paliwem co do obsługi to gorzej.

 

ja polecił bym stację Shell w Piasecznie

paliwo nie jest najtańsze ale jak na Shell'a to najniższa cena jaką spotkałem w Warszawie i okolicach a obsługa też ok.

 

Pozdrawiam,

------------------------------------

P 10 2.0 D SLX 92/97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stacji Shell na Puławskiej, też mam pewne zastrzeżenia po ostatnim zatankowaniu co prawda nie benzyny a gazu, tankowałem tam bardzo często, i paliwo i gaz bo mają sporo taniej niż na innych stacjach Shell'a.

Ale po ostatnim zatankowaniu gazu, już go tam nie zatankuję, samochód cały czas mi gasł, wogóle nie miał mocy.

Po tym jak go wyjeździłem zatankowałem też na Shellu ale już w swojej okolicy tzn. ul. Odrowąża, i było tak jak powinno być.

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu tankuje na stacjach Neste. Cene niższe niż na innych stacjach a jakościowo tak samo dobre.

Przy okazji odradzam tankowania w Olsztynie na wylotówce nad nasze piękne Mazurskie jeziora. Stacja BENZOL na ul. Lubelskiej. Kilka razy zatankowałem i autko jakoś dziwnie rano paliło. Potem okazało się, że stacja jest na czarnej liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak z innej strony troszke..... polecam stacje w Trzebini (pod Krakowem) jak ktos bedzie , na terenie rafineri Trzebinia .. paliwko prosto z zakładu , a nie z jakiś podziemnych zbiorników , cenowo taniej niz na okolicznych a jakosciowo - to jeszcze w zyciu na takim paliwku nie jeździłem.... wlałem PB 95 a micra chodziła jak przeciąg (nawet na V-powerze Shellowskim tak nie chasała)....

 

 

..pozazdroscic tylko mieszkajacym tam , takiego paliwka... :(

 

..pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje tylko na SHELL`u (stacja na ostrobramskiej o ile się nie mylę) jakość paliwka bardzo dobra, na BP też mają paliwko ok. Odradzm tankowanie na orlenie tam to chyba jest 10% paliwa w paliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja tam zawsze tankuje na Neste lub na Orlenie, z tym że jednak w Orlen wierze bardziej. No i jeżdże na 98. Za to wystrzegam się Petrochemii. Kiedyś preferowałem ale któregoś razu ojciec zalał do maximy na ZNANEJ nam i możnaby powiedziec zaufanej dużej stacji Petrochemii, to tą biedną V-szósteczke prawie zamordowało. W krótce potem okazało sie że stacja zupełnie przestawiła się na Tiry i w tej chwili ma chyba tylko z 1 dystrybutor 95 a reszta to ON ( albo opał). Przypuszczam że benzyna im słabo szła i robili mieszanki aż w końcu zostawili tylko ON

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

w Ciechanowie polecam BP, wylot na Mławę.

na ich paliwie robię ok 60-80km więcej na zbiorniku niż np. na orlenowskim EKODIESEL-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

SZEROKIM KOŁEM OMIJAĆ

 

Stacja ORLEN przy rondzie i wiadukcie kolejowym w JÓZEFOWIE k/OTWOCKA

Bardzo zły diesel

Co do benzyny nie będę się wypowiadał

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...