Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Potrzebuję obejrzeć samochód w Poznaniu


Mleczko

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Przyjaciele i Przyjaciółki, ewentualnie Przyjaciółki i Przyjaciele.

 

Chcę kupić samochód wystawiony w Poznaniu.

Potrzebuję aby ktoś zaufany go pooglądał, cykną fotkę lub kilka, zrobił jazdę próbną może nawet.

 

Stąd moja prośba: czy ktoś z Poznania lub okolicy poświęciłby 5 minut swego życiorysu aby mi pomóc. Ze Świdnika jest dość daleko, a jakoś nie mam w planach wyjazdu choćby w okolice bliższe Poznaniowi.

 

Pozdawiam

ML

 

 

PS. Przepraszam za pisownię, zupa chmielowa zrobiła swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przyjacielu" - popraw w tytule tematu swego - tego bykola ortograficznego, bo oślepnąć można...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Andrzej G

Cześć Przyjaciele i Przyjaciółki, ewentualnie Przyjaciółki i Przyjaciele.

 

Chcę kupić samochód wystawiony w Poznaniu.

Potrzebuję aby ktoś zaufany go pooglądał, cykną fotkę lub kilka, zrobił jazdę próbną może nawet.

 

Stąd moja prośba: czy ktoś z Poznania lub okolicy poświęciłby 5 minut swego życiorysu aby mi pomóc. Ze Świdnika jest dość daleko, a jakoś nie mam w planach wyjazdu choćby w okolice bliższe Poznaniowi.

To mamy Ci go finalnie sprawdzić kupić i przywieźć do Świdnika ??

Bez jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega chce tylko wiedzieć czy się opłaca przyjechać do Poznania po ten samochód ;) a jak ktoś jest na miejscu i może go zobaczyć to w czym problem, wiadomo przecież że samochody nie mówię że zawsze ale czasami się zdarza że na zdjęciach perełka a na miejscu totalny szrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolega chce tylko wiedzieć czy się opłaca przyjechać do Poznania p

 

To mamy Ci go finalnie sprawdzić kupić i przywieźć do Świdnika ??

Bez jaj.

 

o ten samochód ;) a jak ktoś jest na miejscu i może go zobaczyć to w czym problem, wiadomo przecież że samochody nie mówię że zawsze ale czasami się zdarza że na zdjęciach perełka a na miejscu totalny szrot.

Po prostu trzeba tylko zerknąć okiem jak on w realu wygląda. Nie chciałbym robić 1000km tylko by stwierdzić, że samochód nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań, i że opis całkowicie rozmija się ze stanem faktycznym.

Temat zamknięty. Samochód kupiony.

Pozdr

ML

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...