Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

QQ1,5 dci 106 km popuscił borygiem


maryn

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie popuścił borygiem ze zbiorniczka ,,,,jakaś podpowiedz ,,,czy to termostat .Po zgaszeniu zbiorniczek zrobił się pełen i wywaliło płyn


Odczekałem godz poszedłem odpalić płyn rosnie w zbiorniczku,, ogrzewanie na maxa ciepłe nie grzeje ????termostat ,,uszczelka ,,,głowica ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie popuścił borygiem ze zbiorniczka ,,,,jakaś podpowiedz ,,,czy to termostat .Po zgaszeniu zbiorniczek zrobił się pełen i wywaliło płyn

Odczekałem godz poszedłem odpalić płyn rosnie w zbiorniczku,, ogrzewanie na maxa ciepłe nie grzeje ????termostat ,,uszczelka ,,,głowica ????

Odkręć korek i zobacz, przy włączonym silniku, czy widać wychodząca od dołu bąbelki (spalin). jeśli tak to uszczelka pod głowicą do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo małej ilości płynu w układzie jak odpalę silnik  to rośnie płyn w zbiorniczku i wywala go na zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo małej ilości płynu w układzie jak odpalę silnik  to rośnie płyn w zbiorniczku i wywala go na zewnątrz

A korek w zbiorniczku masz szczelny? Nie jest pęknięty? Nie powinno przez niego wywalać płynu jak jest zakręcony. Jeśli jest uszkodzony to układ nie jest szczelny i wywala płyn tam gdzie może.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiec dolałem do stanu  płynu i ruszyłem do mechanika ok 5 km ku mojemu zdziwieniu  nic nie wzrosło i  nie zmalało płynu .Na 100% nie jest to pełen układ bo wyleciało znacznie więcej niż dolałem ,,,jutro mechanik stwierdzi co było przyczyną takiego zachowanie się układu chłodzenie


Witam po urlopie i awaria okazała się poważna ,,,uszczelka pod głowica +wałek nad wymiarowy i się zrobiło 4 tys ....Mam dość tego auta !!!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...