Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy konieczne oslony na amortyzatory?


Gość rberka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Popekaly mi gumowe oslony gufrowane na amortyzatorach. W serwisie mi powiedzieli zeby natychmiast zalozyc nowe. Koszt przod 1 szt. 120 zl, tyl 170 szt. Z tego co wiem to amortyzator pracuje w specjalnie ochraniajacej go tulei. Wiec jak jest z tymi oslonami gumowymi. CZa je szybo kupowac i zalozyc czy nie? A te ceny za kawalek gumy to jakis kosmos. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WLASNIE JESTEM PO WYMIANIE OSLON Z TYLU W MOJEJ N15

JESLI MASZ CZAS I GDZIE ZROBIC TO SAMEMU TO KUP ZAMIENNIKI A JESLI NIE TO LEPIEJ ORYGINALY.

CHODZI O TO ZE MOJE ZAMIENNIKI WYTRZYMALY 8 MIESIECY I SZLAK JE TRAFIL (PEKNIECIA BYLO JUZ WIDAC PO 5-6 MIECHACH)

KOSZT ZAMIENNIKOW OKOLO 40ZŁ (2 SZT.) TYŁ I 60ZŁ (2 SZT) PRZOD

 

JA MAM GDZIE WYMIENIC ZA FREE WIEC KUPILEM ZAMIENNIKI

ALE JESLIBYM MUSIAL JESZCZE ZAPLACIC ZA WYMIANE TO RACZEJ SKLANIALBYM SIE ZA ORYGINALAMI (KOLEGA ZALOZYL ORYGINALY I JEZDZI JUZ 3 ROK...)

 

WRAZIE JAKBYS MIAL JAKIES PYTANIA TO WAL NA PRIV ALBO GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś bogaty i stać Cię na wymianę amorków co roku to śmiało mozna jeździć z pękniętym osłonami :-D

 

Ja u siebie załorzyłem zamienniki za 40 zeta. Na razie się trzymają (5 mscy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

zmien zmien.

ja do swojej maxi zalozylem nie nissanowskie ale KYB-a producenta amorkow. troche sie wykosztowalemm na nie ale widac ze sa solidne

 

 

a wie ktos gdzie mozna nabyc takie zamienniki do X-traila??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Też miałem dylemat co założyć do swojej N15. Na przedniej osi były tylko strzępki gumy! Amory miały ok 70% więc przesiedziałem na necie chyba 5 godz. żeby badziewia nie kupić. Uznałem,że z serwisu za drogie więc zamówiłem 2szt. na przód f-my MONROE w sklepie internetowym. Podano mi cenę 86zl/szt. Wziąłem. Okazało się, że w opakowaniu są 2szt. <_<

Także został mi jeden komplet, jakby kto chciał...

Jakościowo guma jest bardzo elastyczna (miękka) - myślę, że szybko nie sparcieje.

Na tył załozyłem osłony no-name kupione w Saga Auto (36zl/szt) i wydaje mi się, ze są gorszej jakości.

Takie są moje spostrzeżenia w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...