Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

350z tarcze do systemu Brembo - jakie?


MGQ700
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też osobiście wolałbym dołożyć do lepszych, Zetka to jednak szybkie auto i powinna mieć dobry hebel. Nie wypowiem się na temat tarcz trw, ale odradzam klocki, auto w ogóle na nich nie chce hamować. Plus taki, że nie pyliły i nie piszczały, ale nie hamowały, więc poszły do śmietnika. Sprawdzony zestaw to DBA + Ferrodo DS. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie ma nic innego niż DBA po 700 PLN sztuka? Z kimś tutaj rozmawiałem o nich i też się pogięły :/

Ludzie chwalą Pizza Brakes. Poza tym chyba Cytrus jeździ na takowych.   http://allegro.pl/tarcze-hamulcowe-przednie-nacinane-nissan-350z-i6875872698.html

Ja przymierzam się do Rotingerów. Znajomy ma w EVO i jest zadowolony.   http://allegro.pl/tarcze-rotinger-sport-hp-nissan-z350-przod-324mm-i6879753337.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też je cytrus opisał i będę je brać na przyszły sezon Pizza Brakes - tarcze klocki ferrodo ds perfomance bo obecne mam w dość dobrym stanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze Rotringery wsadzam do 370Z i Infów różnych i o dziwo też dają radę, nie gną się i wydają sie być twardsze/twardsze od OEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopię trochę temat. 

Czy ktoś używa już od dłuższego czasu tarcz od Pizza Brakes i mógłby je opisać? Jak się one sprawdzają w porównaniu np. do DBA? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,Ja używam - DRAMAT, ale być może jestem odosobnionym przypadkiem, przede wszystkim kupiłem 4x przy montażu na tył nagle klocki ferodo DSP zaczęły przeraźliwie piszczeć (przód nie) następnie bujałem się 3 miesiące z reklamacją i obciążyli mnie kosztami weryfikacji itp, bo to niemożliwe aby tarcze były krzywe, nawet k*** piasty ze szpilami wymieniłem pod ten "udany" zakup, po 3 miesiącach walk okazało się, że faktycznie troszkę biły i już będzie dobrze (ich gwarancyjne poprawki). Owszem jeżdżę na nich, ale i tak są delikatne wstrząsy jak się lekko hamuje z dużych prędkości, reasumując nigdy więcej, dołożyłbym różnicę, którą wydałem na analizy do STOPTecha i byłby spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...