Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

350z czarny Revup


xpl1337

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, chcialem wam pokazac swoja zetke. Mialem to zrobic dopiero jak zaczne jakies mody, ale ze mam chwile wolnego czasu i pare zdiec na kompie to zrobie to teraz. Moja zeta to czarny revup z 2006 roku wersja eu, na szafie 45tys. Sprowadzona z rajchu, oczywiscie nie bita i z oryginalnym przebiegiem, a niemiec do dzisiaj dzwoni zeby silnika posluchac. Pierwotnie byl to silverstone metalic WV2. Wlasciwie to nie planowalem zakupu zetki. Bylo to na pelnym spontanie. Wszedlem sobie na motogratke i zobaczylem zete w dobrej kasie, wiec dlugo sie nie zastanawialem i na drugi dzien po sprzedazy swojego poprzedniego auta mialem juz zetke w garazu.

UKŁAD DOLOTOWY: airbox simoty z rurą w zderzaku, w planach kolektor z przedlifta i spacer-y

UKŁAD WYDECHOWY: narazie seria, planuje decaty

ELEKTRONIKA: narazie seria, bedzie jakies strojenie

ZAWIESZENIE: obecnie przywracam zawieszenie do ładu. Nowe amory z przodu i tuleje wachacza. Potem obowiazkowo gleba, sprezyny lub gwint

Zete mam jakos ponad miesiac i zrobilem okolo 5 tys. W tym czasie olej w silniku zmienialem 2 razy. W dyfrze i skrzyni po kupnie tez zmienilem. Do skrzyni shell spirax 75w90 gl4 a do dyfra valvoline do lsd (juz nie pamietam dokladnie)

Wiecej z modow nie planuje, bo efekty mizerne a budzetem mozna sie zblizyc juz do jakiegos turbo kita

Do ogarniecia mam jeszcze oslone pod silnik i prawe nadkole. Wpadlem w opony na torze plus potem duze predkosci na autostradzie daly taki efekt jak bym conajmniej dzika przejechal. Zderzak i oslona pod silnik cale pogiete a nadkole praktycznie cale stopione od opony.

Silnik obecnie zalany liqui moly 10w60 i ladnie trzyma cisnienie. Jeszcze mi sie nie zdazylo zeby cisnienie spadlo ponizej 25 psi, czego nie mozna powiedziec o poprzednim oleju valvoline 5w50. Tam potrafilo spasc nawet do 15psi i to wcale nie trzeba bylo jechac na tor, wystarczylo sie poganiac troche.

 

 

Film z torunia. Jestem zaskoczony jak to auto lata bokiem. 

Na japfescie na 1/4 udalo mi sie zrobic  ET 14.545 na oponach ze smietnika, wiec chyba nie nagorzej biorac pod uwage ze psulem kazdy start. Albo mnie mulilo albo mielilem cala jedynke w miejscu.

post-99903-0-67943500-1471119525_thumb.jpg

post-99903-0-61091000-1471120746_thumb.jpg

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/3ff0e394fd37252b

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/4ca9c6f8d5a943d9

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/98d9e26238b87f61

(nie wiem jak te zdiecia wstawic zeby sie wyswietlaly od razu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo elo osłony nie ma co kłaść od spodu - fakt że bardziej się brudzić pod maską będzie ale będzie mu chłodniej :D

Ps. było dzisiaj z nami polatać po Torze w Jastrzebiu - to by była 6sta zetka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...