Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pożegnanie


gambiting
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czas szybko mija i nadszedł czas pożegnania z moim QQ - a 413 postów dalej także z forum QQ(chociaż pewnie jeszcze będę zaglądał z przyzwyczajenia :-) )

 

Autko oddałem w piątek do salonu w Bielsku-Białej, tam gdzie go kupiłem - szczerze to nawet zaparkowałem go dokładnie w tym samym miejscu, z którego go odbierałem, tak jakoś z sentymentu.

 

Pewnie za parę dni pojawi się u nich do sprzedaży, ale to już ich sprawa bo auto nie poszło w komis tylko sprzedałem salonowi - więc jeżeli ktoś jest zainteresowany nich tam szuka :-)

 

Pożegnalne zdjęcie wozu:

6z4Bboh.jpg

 

Ogólnie 3 lata używało się go przyjemnie, ale płakać nie będę - kupiłem coś "trochę" szybszego(a co, trzeba się czasem pochwalić trochę :D)

 

ytSrDQh.jpg

 

Więc pozdrawiam, kto wie, może jeszcze kiedyś będzie jakiś Nissan to powrócę :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu u Panie zakup na Boogato :D

Tylko nie myśl sobie że serwis tego cacka będzie finansowo w podobie jak twojego byłego Nissana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi się tutaj nie żegnać... ;):D

Zostaw QQ żonie i po sprawie.

 

Szerokości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokości Kolego!

Jak kiedyś zmienię auto na inną markę, to wiem, że nie znajdę takiego forum jak Nissan Klub :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szerokości Kolego!

Jak kiedyś zmienię auto na inną markę, to wiem, że nie znajdę takiego forum jak Nissan Klub :(

No to jest prawda - zawsze jest tutaj sympatycznie ;-)

 

Proszę mi się tutaj nie żegnać... ;):D

Zostaw QQ żonie i po sprawie.

 

Szerokości!

Druga połówka powiedziała że tak dużym autem nie będzie jeździć :D Trudno, jeszcze ją przekonam ;-)

 

 

Edit:

No i wystawili, jakby ktoś był zainteresowany ;-)

Mogę odpowiedzieć na pytania o aucie,ale to nie ja sprzedaję,więc jak coś to dzwonić do salonu.

http://otomoto.pl/oferta/nissan-qashqai-2-1-6-dci-130-km-4x4-krajowy-jak-nowy-46-tys-km-f-ra-vat-23-ID6yvLiF.html#a55397cdba

Edytowane przez gambiting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...