Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tylna półka micra k12 sport


Baniak69

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie odnośnie wspomnianej wyżej w temacie półki. Chodzi o to ze nie wiem dokładnie po co ten dodatkowy kawalek materialu i jak i gdzie go doczepic?

Piszę o tym ponieważ kupiłem micre sport bez tylnej półki a około tydzień temu dokupilem półkę na szrocie. Półka siedzi idealnie ale ten kawałek zwisajacy mnie nurtuje. Szukałem zdjęcia bagażnika jak to ma wyglądać ale niestety nic nie znalazlem. Może ktoś mi pomóc, wytłumaczyć do czego ten dodatkowy kawalek materialu i jak go dobrze założyć i gdzie?

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jak jest w micrze ale u mnie ten kawałek materiału  rzepami przyczepiany jest do tyłu siedzeń tak by  eliminował szparę powstałą po odsunięciu siedzeń do przodu. Powinny być na nim jak i na siedzeniach doklejone czy naszyte w oryginale rzepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzep nie ma ale są takie kamerki-zapinki na samym dole tej płacy. Problem w tym ze ta plachta jest tak jakby do połowy tylnych siedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzep nie ma ale są takie klamerki-zapinki na samym dole tej płachty. Problem w tym ze ta plachta jest tak jakby do połowy tylnych siedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest do połowy bo rzepy, w moim przypadku a zapinki w Twoim o ile są,  powinny być na siedzeniach jakieś 10  cm od górnej krawędzi. Po wpięciu w nie płachty skróci się ona o 1/2 zwisając podwójnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fotkach masz jak powinna wyglądać owa płachta po wpięciu w fotele oraz gniazda na tyle kanapy w które należy wpiąć zatrzaski. 

post-57255-0-25875600-1471584924_thumb.jpg

post-57255-0-66068700-1471584932_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest do wersji z przesuwaną kanapą.I dokładnie jak napisał Tester,mocowane na wcisk w otwory z tyłu siedzeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...