Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Porównanie wybranych zestawów LPG z cenami Warszawa


turbokozik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jestem nowy na forum. Lada dzień będę szczęśliwym posiadaczem Primery P11 2.0i 130KM. Bez "rudej szmaty" :)

Przebieg 260 tyś. Sedan. Chcę ją zagazować, mieszkam w Wawie. Otrzymałem oferty od kilku instalatorów. Nie znam się zupełnie więc proszę o poradę który zestaw wybrać i na co zwrócić uwagę.

 

sterownik reduktor listwa

koszt

 

KME Next omvl Tomasetto

2100 brutto

 

Lovato Smart Lovato Smart Lovato Smart

2300 brutto

 

Sec Eco MIMGAS SGI Tomasetto IT01Plus

1600 brutto

 

STAG GO FAST MIMGAS SGI Tomasetto IT01Plus

1800 brutto

 

LPG Tech 224 KME Silver Dragon/Hana

2500 brutto

 

Stag   Stag Stag

2000 brutto

 

KME Nevo KME Tur STAG/VALTEC

2000 brutto

 

STAG QBOX Basic  AC R01 150 AC W01 2500 brutto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie masz filtr oleju?? z boku czy z tyłu?? 

 

pytałeś o zdjęcie kolektora do wiercenia?? bo w tych cenach raczej tego nie robią 

 

zestaw z hanną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DINO zrobią tylko trzeba wiedzieć gdzie,u kogo i jak rozmawiać( nawiasem dzięki DINO i troche forum) A podstawą poprosić o zwrot starej uszczelki.

 

 

Tech224, Silwer lecz Baraki pojedyńczo, filtr Kme(górna półka), ze zdjęciem kolektora zabuliłem 2,3. I to z pięknym ułożeniem na równo.

Pzd

Edytowane przez NEO NFS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DINO zrobią tylko trzeba wiedzieć gdzie,u kogo i jak rozmawiać( nawiasem dzięki DINO i troche forum) A podstawą poprosić o zwrot starej uszczelki.

 

 

Tech224, Silwer lecz Baraki pojedyńczo, filtr Kme(górna półka), ze zdjęciem kolektora zabuliłem 2,3. I to z pięknym ułożeniem na równo.

Pzd

Debeściak. Nic nie rozumiem z tego co mówisz, ale widzę że jesteś z pięknego Józefowa i moja Primera tez będzie z Józefowa :) Mój kolega mieszka na Polnej, od niego kupuję. Gdzie robiłeś swoją instalację?

gdzie masz filtr oleju?? z boku czy z tyłu?? 

 

pytałeś o zdjęcie kolektora do wiercenia?? bo w tych cenach raczej tego nie robią 

 

zestaw z hanną 

Oj nie wiem gdzie ten filtr. Jutro ją zabieram na weryfikację pod kontem rdzy żeby się rozeznać czy warto w nią inwestować. Mechanicznie jest OK. Dowiem się gdzie ten filtr. A jakie to ma znaczenie? Oj myślałem że się zmieszczę w 2 tyś, a tu 2,5 tyś wychodzi. Mówisz, że warto tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Dowiem się gdzie ten filtr. A jakie to ma znaczenie? 

bo jak będzie z boku od strony pasków, to aby zdjąć kolektor trzeba parę rzeczy dodatkowych wymontować :D i dodatkowo zakupić uszczelniacze dostępne tylko w serwisie za około 100zł :D zobacz  TU  akurat w tym silniku trafił się filtr z boku :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Dino! Jak się okaże że auto zdrowe i jeszcze polata to nie ma co żałować na LPG. Silnik pięknie wkręca a na benzynie żal będzie deptać widząc wir w portfelu... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazować i to jak najszybciej :D dobrze założone i wystrojone daje radość z jazdy i oszczędza świnkę :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuściłem. Po weryfikacji za dużo trzeba włożyć w nią. Szczególnie w korozję :(  A tak dobrze wyglądała z wierzchu. Ale nic to. I tak o wiele bardziej  podoba mi się P11 GT i na taką będę polował. Dino. 150KM w GT daje się gazować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...