Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Tekna. Jaki jest koszt szybki od swiatla przeciwmgielnego?


gregson

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis malzonka zobaczyla w samochodzie zbita szybke od swiatla przeciwmgielnego. Wszystko jest OK, obudowa nie tknieta, laier nie porysowany tylko szybka w srodku rozbita.

Chyba ktos musial byc naprawde kombinowac zeby szybke zbic, bo innego wytlumaczenia nie widze.

Orientujecie sie moze ile kosztuje taka szybka?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie co jest najbardziej smieszne? Ze chyba ktos mlotka uzyl albo czegos podobnbego aby siegnac do srodka i ja zbic. No kurcze juz latwiej bylo by mi gwozdziem bok zajechac niz ja zbijac. No bo sama z sebie to chyba tak nie pekla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to zasługa kamienia? Sam ostatnio też zauważyłem na środku lewego halogenu efekt jakiegoś strzału, jak mniemam właśnie z kamienia. Na szczęście szybka nie pękła, ale punktowy ślad pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zostanie sprawdzone miejsce gdzie samochod stal przez ostatnie dwa dni to bedzie wiadomo, czy to czyjas "zyczliwosc" czy tez faktycznie kamien. Tez o nim myslalem, no ale szansa, ze trafi w reflektor jest dosc mala, ale kto wie. Sprawdzimy jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...