Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zacinające się szyby elektryczne


Koondzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem a własciwie ma go mój tata ale ja pytam.

 

Otóż posiadamy Nissana Qasqhai'a 2010r (model. 2011) 1.6 Benzynka. 

Mamy problem z szybami (4x elektryczne). Od jakiegoś czasu zaczęły się przycinać. Tata mówi, że to różnie bywa, bo np nie działała z tyłu za kierowcą a teraz działa ale nie działa np teraz za pasażerem z tyłu. I po prostu czasami się zdarzy że jakaś nie działają a potem za jakiś czas alo i zaraz działa. 

Czy ktoś wie co może być przyczyna i wie jak to zrobić. Wiadomo nie otwiera się tych szyb często bo jest klima i wgl. ale mój tata taki jest, że skoro coś jest to musi działać

 

Jeżeli napisane bez zrozumienia, to pytajcie. I z góry dziękuje za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem a własciwie ma go mój tata ale ja pytam.

 

Otóż posiadamy Nissana Qasqhai'a 2010r (model. 2011) 1.6 Benzynka. 

Mamy problem z szybami (4x elektryczne). Od jakiegoś czasu zaczęły się przycinać. Tata mówi, że to różnie bywa, bo np nie działała z tyłu za kierowcą a teraz działa ale nie działa np teraz za pasażerem z tyłu. I po prostu czasami się zdarzy że jakaś nie działają a potem za jakiś czas alo i zaraz działa. 

Czy ktoś wie co może być przyczyna i wie jak to zrobić. Wiadomo nie otwiera się tych szyb często bo jest klima i wgl. ale mój tata taki jest, że skoro coś jest to musi działać

 

Jeżeli napisane bez zrozumienia, to pytajcie. I z góry dziękuje za odpowiedź. 

Tu jest podobny temat.

 

http://forum.nissanklub.pl/index.php/topic/102242-elektryczne-szyby-podnosz%C4%85-si%C4%99-z-oporem/?hl=szyby

 

Może znajdziesz rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...