Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Kierunkowskazy- miganie "chwilowe"


gregson

Rekomendowane odpowiedzi

No kurcze, jak by to wytlumaczyc :)

W wielu samochodach jest taka opcja, ze jesli do konca nie kliknie sie wajchy od kierunkowskazow- to mrygniemy przez chwile, jesli wlaczymy to mrygaja normalnie przez 3-4 sekundy.

Jak macie w QQ? Dziala wam opcja, ze jesli nie do konca klikniecie to wam zamrygaja przez chwile i sie wylacza, a jak sie wlaczy do konca to mrygaja normalnie?

Bo u mnie to chyba dziala tylko przy lewej stronie, a przy prawej juz nie. Jak sie lekko wajche ruszy to one juz pozniej mrygaja i mrygaja. Nie moge ich tylko na chwile wlaczyc.

Jak jest u was?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez to działa bez zarzutu. Trzeba tylko pamietać żeby nie popchnąć przełącznika za daleko bo wtedy będzie migał normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie takze dziala to bez zarzutu, ale czesto zmieniam wtedy swiatla, (auto na normalne), gdyz to pokretlo bardzo lekko chodzi i to mnie troszke zlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze, jak by to wytlumaczyc :)

W wielu samochodach jest taka opcja, ze jesli do konca nie kliknie sie wajchy od kierunkowskazow- to mrygniemy przez chwile, jesli wlaczymy to mrygaja normalnie przez 3-4 sekundy.

Jak macie w QQ? Dziala wam opcja, ze jesli nie do konca klikniecie to wam zamrygaja przez chwile i sie wylacza, a jak sie wlaczy do konca to mrygaja normalnie?

Bo u mnie to chyba dziala tylko przy lewej stronie, a przy prawej juz nie. Jak sie lekko wajche ruszy to one juz pozniej mrygaja i mrygaja. Nie moge ich tylko na chwile wlaczyc.

Jak jest u was?

 

 

Tobie chodzi o to żeby mignąć 1 raz ? Bo jak na razie u mnie zauważyłem tylko takie możliwości:

wciśnięcie migacza aż się zablokuje - standardowo miga cały czas

lekkie wciśnięcie migacza - 3 mignięcia

 

nie odnotowałem / nie próbowałem bardzo lekkiego wciśnięcia więc nie udało mi się zrobić tylko 1 mignięcia , natomiast:

 

jak jadę i zmieniam pas np: z prawego na lewy , wcisnę lekko migacza i zanim zrobi trzecie mignięcie wcisnę lekko migacza w drugą stronę to przy tym drugim wciśnięciu zamiga tylko raz. Innego przypadku nie odnotowałem, chyba że to się włącza gdzieś w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...