Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N-tec zamienia sie w N-vision?


gregson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie zobaczylem reklame QQ N-vision. To jakas wersja N-Tec'a czy tez sam N-Tec stal sie juz N-Vision? W koncu brzmi to bardziej nowoczesnie :)

Edytowane przez gregson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamienił się bo N-Connecta nadal jest w ofercie. To jest coś pomiędzy N-Connecta a Tekna. 

Panoramiczne okno dachowe Relingi dachowe: 

N-conn - 2400 promo/ standard 3400

N-vision - Standard

 

Podgrzewane siedzenia obite ciemną tkaniną typu Alcantara, a także ciemna:

N-conn - brak 

N-vision - Standard

 

Dodatkowo Nissan 5* jest teraz gratis a nie za 1910

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły chwyt aby być na topie.

Ale pewnie i dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na chwilę obecną z tego co wiem to pozostaje w ofercie N-Connecta ( czyli dawny N-TEC ) oraz N-Vision

 

czym N-Vision rózni się od N-Connecty ?

Z zewnątrz wygląda tak samo :( ( szkoda ,że np. nie ma choćby innych felg )

N-Vison posiada w std. szklany panoramiczny dach i relingi

do tego podgrzewane przednie fotele

przedni fotel kierowcy jest regulowany elektrycznie

tapicerka jest to skóra w połączeniu z alcantarą - w kolorze czarnym

no i coś miłego to czarna podsufitówka

 

byłby fajną wersją gdyby choć czymś różnił się z zewnątrz od N-Teca ( ups od N-Connecty )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już w wyposażeniu prawie Tekna. Brakuje już tylko chyba trzech elementów: reflektorów FullLED, pakietu Safety Shield i podgrzewanej przedniej szyby.

A jaka jest różnica cenowa między nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już w wyposażeniu prawie Tekna. Brakuje już tylko chyba trzech elementów: reflektorów FullLED, pakietu Safety Shield i podgrzewanej przedniej szyby.

A jaka jest różnica cenowa między nimi?

 

Tesn "safety shield" z tekny jedyne co ma więcej od "nie safety shield" z n-tec`a to monitoring martwego punktu - a to są ino dwa dodatkowe czujniki + czasomierz od "zmęczenia" człeka ... myślę ze do tej listy różnic dopisz jeszcze asystenta parkowania i felgi 19 cali , więc nadal  całkiem sporo;)

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sph3r3, dnia 23 Wrze 2016 - 10:10, napisał:

 

Tesn "safety shield" z tekny jedyne co ma więcej od "nie safety shield" z n-tec`a to monitoring martwego punktu - a to są ino dwa dodatkowe czujniki + czasomierz od "zmęczenia" człeka ... myślę ze do tej listy różnic dopisz jeszcze asystenta parkowania i felgi 19 cali , więc nadal całkiem sporo;)

System parkowania też jest w tm pakiecie:

 

Zestaw systemów bezpieczeństwa Safety Shield

 Inteligentny asystent parkowania

 Ostrzeżenie o pojeździe w martwym polu

 Ostrzeżenie o poruszających się obiektach

 Ostrzeżenie o zmęczeniu kierowcy

 

Zaś przeglądając cennik - można mieć zagadkę co wybrać. Ehhhhh....

Różnica do 2 tys. Dokładając 2 tys (lub mniej w cenniku promocyjnym) ma się Teknę z 19" kołami, reflektorami FullLED i pakietem Safiety Shield - ale bez okna panoramicznego.

Czy jednak okno panoramiczne (osobiście nie wyobrażam sobie bez tego okna - ale to napiszmy szczerze nie jest jakimś nie wiadomo co dodatkiem.

Chyba bym dołożył do Tekny dla reflektorów FullLED.. 2 tys wg mnie warto. Plus w bonusie Safiety Shield z autoamtycznym parkowaniem. Dla 99% zbędny - ale fajny "szpanerski" bajer dla gadżeciarzy (jak ja - i jak można to korzystam z niego, ale da się żyć bez tego).

No i przy Teknie można za 800pln dokupić podgrzewana przednią szybę.

Wydaje mi się, że ta nowa wersja nie ma racji bytu - przy cenie 100tys wolałbym dołożyć 2500 dla Tekny z grzaną szybą.

 

EDIT.

Hahahahaha zauważyliście, że nasz QQ sa coraz szybsze???

Ciągle 115KM, ale w pierwszych cennikach do setki było 11,1 sekund,

potem 10,9s (ufff poniżej 11 - to już ładniej wyglądało)

A teraz... 10,6s

Hahahahahahaha

Edytowane przez Karminadel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podgrzewanej przedniej szyby - jak ktoś ma dobry wzrok to będzie widział zatopione w szybie elementy podgrzewające - ja wiem, że tego nie zamówię bo mnie szlag trafiał jak jeździłem QQ z tym ustrojstwem.

Promują QQ ostro, w przyszłym roku ma wyjść lift ;) zastanawiam się czy nie poczekać właśnie na lift...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podgrzewanej przedniej szyby - jak ktoś ma dobry wzrok to będzie widział zatopione w szybie elementy podgrzewające - ja wiem, że tego nie zamówię bo mnie szlag trafiał jak jeździłem QQ z tym ustrojstwem.

Promują QQ ostro, w przyszłym roku ma wyjść lift ;) zastanawiam się czy nie poczekać właśnie na lift...

Ale ty patrzysz sie na szybe czy na to co jest przed samochodem w czasie jazdy? Ja to mam i wogole tego nie widze podczas jazdy. Wiec nie wiem skad u ciebie ta niechec. A dziala bardzo fajnie- polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce to to zobaczę. Ale się nie skupiam i nie widzę w ogóle. Raczej jest inaczej - jak komuś mówię, że jest podgrzewana szyba, że są w niej zatopione mini druciki - to każdy gapcy się, mruży oczy i pyta Gdzie??? Nie widzę... ;-))

Ale mam świadomość, że jak ktoś to raz dojrzy to potem może się ciągle na tym skupiać i go szlag trafia.

Miałem tak samo jak kupowałem swój telewizor. Naczytałem się "idiotów", że plazmy są takie och ach i zmieniłem 32" LCD, na plazmę Panasonica (wtedy jeden z wyższych modeli) 50" i myślałem, że mnie coś trafi (grrr) ciągle widziałem ta migotającą biel i powidoki po zmianie kanału... znikały szybko, ale były... krótko, ale ja tylko to widziałem... z tego wrukiwenia nie mogłem się skupić na oglądaniu. Plus te wkurzające brzęczenie. W domu nikt poza mną tego nie widział i nie słyszał - a ja wścieklizny dostawałem (!). Po dwóch tygodniach wystawiłem na allegro i sprzedałem ją z minimalną stratą (niecałe 400pln, TW wyglądał jak nowy - nie ściągałem nawet folii od kuna) i kupiłem LCD. Ufff....

Więc Cię rozumiem Mka - że można się na tych drucikach zafiksować i mieć chęć wykopać potem taką szybę hihihhi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie tak, że ja chcę to widzieć, po prostu widzę ;p Nie wiedziałem, że qq serwisowy ma tę funkcję, po prostu coś mi przeszkadzało i okazało się właśnie że to była podgrzewana szyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...