Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Immobilizer pompa paliwa


twingo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam. Mialem wymieniona pompe paliwa w ramach akcji serwisowj i znajduje sie ona pod tylna kanapa pasazerow... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Koledzy.
Orientujecie się czy jest dojście do pompy paliwa z góry pod siedzeniami ?

 

Zamierzasz zrobić odcięcie pompy?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pomyśl tylko jak łatwo się dostać do pompy. Co z tego, że odetniesz zasilanie w wiązce? Wystarczy wypiąć oryginalną wiązkę, wpiąć swoją z zasilaniem (np. z małego akumulatora) na odpowiednich pinach i co wtedy?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pomyśl tylko jak łatwo się dostać do pompy. Co z tego, że odetniesz zasilanie w wiązce? Wystarczy wypiąć oryginalną wiązkę, wpiąć swoją z zasilaniem (np. z małego akumulatora) na odpowiednich pinach i co wtedy?

 

Pozdrawiam.

mysle ze to zabezpieczenie na przecietnego zlodzieja wystarczy bo jak ktoś sie zasadzi żeby zarąbać taka limzyne jak J10 to nie ma rady.

 

@twingo zrub opatentuj I sprzedawaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pomyśl tylko jak łatwo się dostać do pompy. Co z tego, że odetniesz zasilanie w wiązce? Wystarczy wypiąć oryginalną wiązkę, wpiąć swoją z zasilaniem (np. z małego akumulatora) na odpowiednich pinach i co wtedy?

 

Pozdrawiam.

To wszystko przy założeniu, że wystawie za szybą kartkę z napisem "mam odcięcie pompy paliwa" Wtedy owszem twój scenariusz jest jak najbardziej trafny.

 

Pozdrawiam. Dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko przy założeniu, że wystawie za szybą kartkę z napisem "mam odcięcie pompy paliwa" Wtedy owszem twój scenariusz jest jak najbardziej trafny.

 

Pozdrawiam. Dziękuję za pomoc.

 

Wieksze miasto wiekszy popyt(typu Krakow) - wieksze zamowienia , niestety ale tak to sie wlasnie nazywa...

I znam kilka przypadkow z takowymi odcieciami i nic to nie dalo... Auta pod chmurka ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieksze miasto wiekszy popyt(typu Krakow) - wieksze zamowienia , niestety ale tak to sie wlasnie nazywa...

I znam kilka przypadkow z takowymi odcieciami i nic to nie dalo... Auta pod chmurka ...

ale lepiej miec czy nie miec odciecia? powstrzyma leszcza - moim zdaniem powstrzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lepiej miec czy nie miec odciecia? powstrzyma leszcza -

 

Zwykły "leszcz" z ulicy nie kradnie samochodu z wyzszej polki jakim jest przykladowo  :nissan2:  QQ KONKRETNY ZŁODZIEJ KONKRETNY SPRZET...GOSCIE MAJA IMMOBILAJZER i auta do dzisiaj nie widza..

ps.Lepsza mozliwosc to ; AC i wyplata pieniazkow od kradziezy 70% bodajze wartosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiej półki?? Prosze cie zejdz na ziemie. Nasze qq to zwykłe jeździdła!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I gadaj z de///bilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Z drugiej jednak strony jestem ciekaw, czy jedyne obejście takiego odcięcia pompy to właśnie podanie zasilania do pompy "na krótko", czy też podanie gdzieś paliwa z ominięciem pompy...?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.

Nie zaczynajcie jak baby. Ja o zupie.. Wy o d*pie..

Skupmy się nad tematem, czyli odcięciem pompy.

O mam jeszcze jedno pytanie do znawców tematu.

Jak bezpiecznie zdjąć siedzisko kanapy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jak bezpiecznie zdjąć siedzisko kanapy?

 

Musisz porządnie szarpnąć. Musi wyskoczyć z dwóch zatrzasków.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeśli mogę Ci coś jeszcze podpowiedzieć...

Jak już zrobisz odcięcie pompy, aby utrudnić dostęp do głównego jej złącza, zanituj sobie tą blachę, która fabrycznie jest na 4 plastikowe wkręty / uchwyty. Nity fi 5 nadają się do tego wyśmienicie. Na koniec trochę czarnego lakieru w spray-u na łebki nitów, aby wyglądało na oryginał.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...