Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

sensor airbag w T30


domkor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Potrzebuje pomocy w zakresie waszej wiedzy mianowicie mam trzy pytanka na które nigdzie nie mogę odszukać odpowiedzi.

Właśnie składam swego x-traila do kupy po małej stłuczce i pojawiły się problemy mianowicie 

1. Gdzie w T30 z 2007 r. znajduje się sensor uruchamiający airbag

2. Z czystej ciekawości co to za czujnik znajdujący się koło sygnałów pod atrapą 

3. Czy przy okazji jak mam go na kanale wyciąć drugi katalizator w układzie wydechowym na wypadek gdyby pierwszy padł.

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc ze strony zorientowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Potrzebuje pomocy w zakresie waszej wiedzy mianowicie mam trzy pytanka na które nigdzie nie mogę odszukać odpowiedzi.

Właśnie składam swego x-traila do kupy po małej stłuczce i pojawiły się problemy mianowicie 

1. Gdzie w T30 z 2007 r. znajduje się sensor uruchamiający airbag

2. Z czystej ciekawości co to za czujnik znajdujący się koło sygnałów pod atrapą 

3. Czy przy okazji jak mam go na kanale wyciąć drugi katalizator w układzie wydechowym na wypadek gdyby pierwszy padł.

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc ze strony zorientowanych.

 

W poniższym dokumencie (srs.pdf) znajdziesz komplet informacji o AirBag'ach

https://carmanuals2.com/get/nissan-x-trail-2006-supplemental-restraint-system-section-srs-52443

 

Taka mała prośba na przyszłość. W jednym poście zadawaj pytania związane z tematem postu, bo potem nie ogarniemy odpowiedzi nie związanych z tematem postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za pomoc z sensorem 

co do wywalania pierwszego kat to chyba nie bo nie wywala mi żadnej usterki przy wywaleniu drugiego chodzi mi raczej o profilaktykę.

Jeszcze raz dzięki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...