Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Bagażnik na relingi QQ +2 do 200zł


amigancik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy są tu jeszcze normalni ludzie kupujący bagażnik który ma być bagażnikiem TYLKO i nic więcej ?

 

Czy może ktoś polecić coś do 150-200zł ?

 

Wszelkim znawcom rozdrabniającym temat na 100 kawałków - inne śruby, inne uszczelki, belki, zameczki srameczki DZIĘKUJE !

 

Potrzebuję zwykły bagażnik najtańszy, taki który prosto złożę i położę na nim drabinę na przykład. Nie będę woził na nim słonia itp

 

Klamry aby były wykończone czymś co nie uszkodzi relingów.

 

Jeśli jest identyczny bądź łudząco podobny wątek proszę o link, bo nie znalazłem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy są tu jeszcze normalni ludzie kupujący bagażnik który ma być bagażnikiem TYLKO i nic więcej ?

 

Czy może ktoś polecić coś do 150-200zł ?

 

Wszelkim znawcom rozdrabniającym temat na 100 kawałków - inne śruby, inne uszczelki, belki, zameczki srameczki DZIĘKUJE !

 

Potrzebuję zwykły bagażnik najtańszy, taki który prosto złożę i położę na nim drabinę na przykład. Nie będę woził na nim słonia itp

 

Klamry aby były wykończone czymś co nie uszkodzi relingów.

 

Jeśli jest identyczny bądź łudząco podobny wątek proszę o link, bo nie znalazłem.

Rozumiem że masz relingi więc może coś takiego z LIDLA?  Koszt ok 150 zł. Całkiem przyzwoicie wykonane.

 

post-43265-0-12549300-1474987278_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google bagażniki Mikołów, w linku ze sklepu (tuning tomas) znajdz bagaznik za 199zl do qashqai i to jest to o co pytasz ;-) sam go mam i jest Ok

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podepnę się pod temat bo nie mogłem znaleźć. Chodzi o box dachowy, ktoś coś poleci? Znalazłem taki box i chciałbym go zakupić z tym że mam belki whipsbar czy jakoś tak one się nazywają i są dosyć blisko dachu czy ktoś ma podobny box i czy po zamontowaniu tego boxa nie będzie mi dotykał do dachu?

Link do boxa http://www.hossa.pl/box-bagazowy-taurus-adventure-340-bialo-czarny.html

A może polecicie coś innego w rozsądnej cenie? Box ma być do przewozu deski i nart w zimę = jakieś saneczki oraz wakacyjne wyprawy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, zakupiłem bagażnik z Lidla za ok. 150 zł i jest ok z małym minusem.

Otóż rozstaw relingów na środku dachu mojego J10+2 okazuje się na granicy max wymiaru tych relingów więc 1 belka wypada na połowie a druga musi być przy tyle. Ja mam dość krótki włoski kuferek Hydra 320 kupiony jeszcze do Fiata IDEA i w tym układzie nie ma problemu, ale długie kufry jak np te na narty mogą być na tych relingach nie do założenia bo punkty podparcia wypadają tam na większej rozpiętości.

Niestety przedniej belki relingów z Lidla nie da się przepychać dalej niż na mniej więcej połowę dachu do przodu bo się klinują...

 

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...