Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Klocki i uszczelka pod pokrywe zaworów.


Gość cyfer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam prośbę do was bo nie mam niestety czasu na czytanie wszystkich postów. Czeka mnie wymiana klocków hamulcowych i w/w uszczelki i chciałbym "zasięgnąć języka" ile ta impreza będzie mnie kosztowała (tak +/-) nie licząc robocizny. No i jakiej firmy polecacie klocki. P-10 1992 2.0benzyna - tak dla formalności.

Dzisiaj wymieniłem olej i płyn w chłodnicy ( olej był jak nowy po 20000km, aż mi się nie chiało wierzyć, ale to fakt) :)

Jeżeli wypowie się ktoś z okolic Poznania to proszę o namiary na sklep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ci piszczą te klocki, przy hamowaniu czy podczas jazdy, bo ja kupilem klocki lucasa za 140zł i mi strasznie piszczą ale podczas jazdy a jak hamuję to jest ok no i nie wiem gdzie tkwi przyczyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... Mi piszczą w momencie jak lekko dociskam pedał hamulca. Np. kiedy dojeżdżam do skrzyżowania i przy wytraceniu prędkości do ok. 30km/h lekko zwalniam pedał, no i wówczas jest to piszczenie aż do zatrzymania się auta. Dodam, że efekt ten występuje na rozgrzanych hamulcach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

co do klockow odradzam kupno w JC, jakies zamienniki, tak zrobilem bo brak bylo gotowki po powrocie i tragedia pomijajac piszczenie to hamowanie bylo ten tego do niczego a piszczalo przez jakies 2000 km jak sie w koncu dotarly to sie zdenerwowalem i zmienilem na Textary obecnie na dotarciu czasem po rozgrzaniu sie troszke popiskuja zrobione na nich obecnie jakies 300 km i opinia ???

nie warte chyba 130 PLN choc hamowanie troche lepsze jednak w porownaniu z poprzednimi EBC, bez... no damy im jeszcze szanse,

no coz poczekamy przed nami 2000 km w nastepnym tygodniu to sie wypowiem

co do tyly zalozona Kashiyama trafilem promocyjnie jakies 60 PLN i bez problemow zaluje trzeba bylo chyba tez wziasc na przod byly by na zamowienie za jakies 80 PLN

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...