Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ubezpieczenie GAP


aadm

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was ma może ubezpieczenie GAP Fakturowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że formalności załatwiałeś za pośrednictwem dealera czy bezpośrednio u ubezpieczyciela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GAP brałem u dilera przy zakupie auta, jak i pakiet OC/AC/NW. Jednak  ubezpieczycielami są dwie różne firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dokładnie tak samo jak u mnie.

Lepiej żeby nie trzeba było korzystać z tego ubezpieczenia, ale swoją drogą ciekawe czy w razie czego wszystko dobrze zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też posiadam GAP Faktura - ciekawe czy przed upływem 3 lat nie zaczną głupie pomysły po głowie chodzić  :)

I tak wacham się czy kupić pakiet przeglądów na 3 lata czy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że takie pakiety przeglądów można wykupić u każdego dealera ? Nigdy mi tego nie proponowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Standardowa pozycja w cenniku. Przy zakupie aut czasami gratis. Pakiet przeglądów można chyba wykupić do pierwszego przeglądu a rozszerzoną gwarancję przed zakończeniem gwarancji fabrycznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzwoniłem do serwisu. W Poznaniu dla mojej wersji samochodu wynosi to na trzy lata 1810 zł brutto. Musze sprawdzić ile płaciłem za trzy serwisy mojego poprzedniego QQ. Ale chyba warto.Inna sprawa, że ostatnio zauważyłem, że chętnie negocjują cenę. W Poznaniu mamy dwa ASO tego samego dealera i są u nich różne możliwości cenowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...