Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sprężyny przód z D40 do R51


gumisek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , moze to i głupie pytanie ale chce sie upewnic

Zanim kupie czy sprężyny przednie z Navary D40 pasuja do Pathfindera R51

Oczywiscie chodzi mi o nowe i ciut twardsze niz orginalne i w dobrej cenie lecz sa do Navary ale jak na moje oko to sa identyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasować, pasują bo przednie zawieszenie W D40  i Pathfiderze są bliźniaczo podobne

Twardsze nie zawsze znaczy wyższe

Dobinsons i Lovells to sprężyny +2 cale więc musisz wymienić przód i tył, masz jeszcze innych producentów, ale to już kwestia Twojego wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mam zamiaru podnosić, orginalana wysokosc mi pasuje a spreżyny jakies upatrzyłem o 20% niby twardsze, ale to juz pomijajac to , do tego chce zalozyc blinsteina b4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych spręzynach o 20% twardszych patek z pewnoscia się podniesie..... i przód będzie wyzej od tyłu. Bo skoro jest twardsze to mniej siada pod własnym cięzarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam z tyłu ironmann zółte + 2". Póki co mają dopiero ok.10kkm ale nie ugniatają się. Ładowność zwiększyła się bardzo a odczucia komfortu przez utwardzenie nie odczuwam. Amortyzatory suche, auto używane na krótkich dystansach i po górskich drogach bardzo złej jakości i w terenie turystycznie(choć nie katowane). W terenie odczuwam dużą poprawę trakcji na trawersach. Będzie Pan zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...