Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Qashqai +2 Drżenie


DiLGT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwumas w nissanach nie kończy się jak w oplu czy vag. Wytrzymuja u jednego wlasciciela nawet i 400tys km jak nie pałował buta na światłach.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć odgrzeję kotleta a mianowicie posiadam od tygodnia Qashqaia 2009 rok 2.0 4wd Automat i walczę też z drżeniem podczas przyśpieszania zazwyczaj objawia się to w niskich prędkościach obrotowych z dolnych obrotów, automat zmienia biegi normalnie nie szarpie jeździ jak trzeba, dodam że drgania ustają jak przełącze na 4wd wtedy jest jakby lepiej ale też je czuć.

Zmieniłem dziś całe półosie całe kompletne końcówki drążków kierowniczych amortyzatory tył i mój mechanik orzekł że to luz na łożyskach w skrzyni i nic z tym więcej się nie zrobi ten typ tak ma czy jest taka możliowość ?czy te automaty miały takie bolączki ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam
Dołączę się do tematu. Jestem posiadaczem Nissan Qashqai z silnikiem 1,5.dci 106 km przebieg 197000 Mój problem polega na tym iż auto, po przekroczeniu 2000 obrotów odczuwam mrowienie na pedale gazu i sprzęgła a nawet na podłodze. Nie są to silne drżenia ale są i pogarszają komfort jazdy. Na zimnym.silniku oraz jak na dworze jest zimno lub wilgotno i jadę np z górki to te mrowienie są mniej odczuwalne lub nie ma ich w ogóle. Dodam.że.na pół osiach oraz przegubach wewnętrznych nie ma żadnego luzu, a mrowienie powstaje również na biegu jałowym, gdy dodam gazu i zwiększą się obroty powyżej 2 tys. Chciałbym również dodać że podczas przyspieszania na drugim (i tylko na drugim ) biegu i wyłącznie na rozgrzanym silniku czuć takie jak by lekie bujanie na boki. Czy ktoś może już się spotkał z.takim dyskomfortem, lub podobnym ? Jeśli tak to bardzo proszę o podpowiedź oraz sugestie jak się pozbyć owego problemu .
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...