Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

stuki z prawej strony na garbach


Gość krzys2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W mojej Almerze cos ostatnio zaczelo stukac przy przejezdzaniu przez garby na drodze. Np na kostce brukowej nic nie stuka tylko na tych garbach i drodze o dosc "dlugich" nierownosciach.

Czy to moze byc przednai prawa szyba? Jezdzilem z otwartym oknem, stukalo jakby mniej. Jezeli to szyba to dlaczego te stuki słychac wyraznie z dolu, z kierunku przedniego prawego kola?

Stuki sa wyrazniejsze jak np, jest mokro.

Dodam jeszcze, ze przy skrecaniu w lewo czuje jakby to kolo prawe chcialo w inna strone.

 

Czy to tylko geometria, czy cos sie zuzylo a miszcze z ASO tego nie zauwazyli. Opona nie wykazuje jakis dziwnych objawow zuzycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mialem podobne objawy i okazalo sie ze pekla sprezyna (ostani gorny zwoj odpadl) slabo znam sie na autach ale moze w czyms ci to pomoze. Pare osob kombinowalo ze moze cos z wahaczem a moze jakies drazki az w koncu jeden sie dopatrzyl na podniesionym samochodzie ze to sprezyna.

Pozdrawiam

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwierzysz, miałem takie stuki. dochodziły z prawej strony. myslałem fotel, szyba a wiesz co sie okazało że stukało: gaśnica, zamontowana pod fotelem stukała o dzwignię fotela. zobacz może akurat ja już prawie szału dostawałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie uwierzysz, miałem takie stuki. dochodziły z prawej strony. myslałem fotel, szyba a wiesz co sie okazało że stukało: gaśnica, zamontowana pod fotelem stukała o dzwignię fotela. zobacz może akurat ja już prawie szału dostawałem.

 

hehe właśnie to samo chciałem napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też stukało i okazało się ,że jest luźna kostka elektryczna pod poduszką (nad schowkiem)- nie była w swoim miejscu. Kostkę włożyłem i stukało dalej - okazało się , że stuka linka biegnąca w poprzek. Docisnąłem blaszki mocujące i stuki się skończyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość RB26Dett

Witam,ja mam podobny problem tyle że stuki pochodzą od obydwóch kół i też na poprzecznych nierównościach,zawieszenie ogólnie jest całe ale podejrzewam łożyska kolumn McPhersona(sztuka kosztuje ponad 100...)Mechanik wyjął i przesmarował ale ucichło na chwilkę i tylko na troszkę...Więc przyjdzie wywalić kasiorę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...