Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

podświetlenia


Gość kakol

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko: czy przycisk od centralnego zamka na drzwiach w nissanie N14(1994 r.) jest podświetlany, to samo jeśli chodzi o popielniczkę. Jeśli tak, to w jaki sposób dobrać się do tych zaróweczek bo u mnie nie działają!!?? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bedac juz przy podswietlaniach, ktore przelaczniki sie podswietlaja:

 

- regulacja wys. swiatel (Tak)

- potencjometr natezenia podswietlania deski rozdzielczej (?)

- regulator polozenia el. lusterek (?)

- wlacznik swiatel przecimgielnych - ten obok reg. el. lusterek (?)

 

dokladniej gdzie jest zarowka podstwietla popielniczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--pot.natężenia świateł deski --tak

--regul.lusterek --nie

--włącznik światełprzeciwmgielnych--tak ,tyle że ten ostatni u mnie nie świeci,bo nie miałem juz żaróweczek,w tym od regulacji lusterek nie ma wogle żarówki więc...

podświetlenie popielniczki jest jak by za nią musisz wyciągnąć nie tylko popielniczke ale i wykręcić jej mocowanie ,spójrz od dołu dwa wkręty,jeśli nie dasz rady to wkleje fotki,bo tłumaczyć to ja nie umiem a poza tym wymieniałem hurtem,mam nadzieje że wiecie że ten sterownik zscalony na drzwiach można wyjąć bez zdejmowania boczku tapicerki ja nie wiedziałem... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--pot.natężenia świateł deski --tak

--regul.lusterek --nie

--włącznik światełprzeciwmgielnych--tak ,tyle że ten ostatni u mnie nie świeci,bo nie miałem juz żaróweczek,w tym od regulacji lusterek nie ma wogle żarówki więc...

podświetlenie popielniczki jest jak by za nią musisz wyciągnąć nie tylko popielniczke ale i wykręcić jej mocowanie ,spójrz od dołu dwa wkręty,jeśli nie dasz rady to wkleje fotki,bo tłumaczyć to ja nie umiem a poza tym wymieniałem hurtem,mam nadzieje że wiecie że ten sterownik zscalony na drzwiach można wyjąć bez zdejmowania boczku tapicerki ja nie wiedziałem... :wink:

 

dzieki! tam tez ida te male zaroweczki ze sklepu elektronicznego? :)

 

tez nie wiedzialem, ze mozna go wyjmowac bez rozkrecania drzwi; drzwi rozkrecalem z 12 razy zeby wyjac ten panel...jak zobaczylem jak gosc z serwisu go wyjal to oslablem ;)

 

a wlasnie, od tego odkrecania zauwazylem, tez ze w okolicy srubek puszcza tapicerka; macie jakis sposob by to przykleic czy cos innego zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha te malutkie,tylko są tak dziwnie podwinięte stopki w taka gumową wsadkę maleńką i najlepiej jak są funkiel nówki nie śmigane he he ..bo inaczej torba,a co do tapicerki to nie zwróciłem uwagi w co sie wkręca ten wkręt,cholera ale pierdzie... :lol: ,zapewne siakis plasticzek to albo trzeba go wzmocnić s k l e i ć albo szersz wkręcik dać jak jest tylko wyrobiony mocniej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...