Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Pomoc w znalezieniu spinki do listwy


Ice_The_Flow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

 

 prosiłbym o pomoc w znalezieniu  spinki (załączenie) , która łączy listwę plastikową do blachy na drzwiach pasażera. W serwisie nie chcą sprzedać samych spinek, tylko proponują całą listwe za 600zł!! :angry:

 

Samochód Nissan X-trail 2.0 benzyna 2013r.​

 

post-67819-0-97708300-1476264251_thumb.jpg

post-67819-0-47905900-1476264267_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz kilka opcji:

1. czasem jest tu: http://allegro.pl/listing/listing.php?order=t&string=spinki+nissan&bmatch=base-relevance-mot-1-1-0913

2. w ASO zagadaj z miechanikiem, czy znajdzie taką za flaszkę.

3. w ASO zagadaj ze sprzedawcą, powinien mieć taką szufladę i w niej stare spinki i kostki, ale to działa tylko przy okazji jakiejś sporej wpłaty za naprawę

4. ktoś z userów ma taką spinkę ale nie jesteś pierwszy, to samo dotyczyło t30

5. Możesz przewiercić ją na wylot delikatnie i dać gwintowaną śrubkę i dowalić ją od strony drzwi po zdjęciu boczka tapicerskiego, trzeba do potem prysnąć od wew. antykorozyjnie. Ja tak zrobiłem

6. Możesz odciąć resztkę i dokleić dobrym klejem brakującą część z innej podobnej spinki i liczyć, że wytrzyma

7. czasem blacharze w pobliżu ASO Nissan mogą mieć jakieś używki, ale częściej urywają w pizdu bo się nie chce

 

AO:

wybrałeś zły wątek i nie to forum, w 2013 nie było żadnych x w B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem sam ten temat z urwaną listwą od drzwi pasażera w T31.Spinki sa niedostepne ,jedynie mozna je kupic ale z cala listwa za ponad 600 zl

Szkoda sobie d..y zawracac z ASO bo dostanie oryginalnych (wobec ilosci osob co maja taki sam problem) graniczy z cudem.

Ja w pierwszym z brzegu sklepie motoryzacyjnym gdzie byl spory wybór spinek no name bez problemu dobralem co dobrze zapieły sie w listwe i w otwory w drzwiach.

Cena jednej spinki wachała sie pomiedzy 1zł - 3 zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za odpowiedzi, faktycznie poszukam w motoryzacyjnych, bo Ci z ASO to ciemnogród, mimo, że kupiony w Polsce to jeszcze serwisowany zawsze w ASO.

 

ASO Nissan w Szczecinie i Gdańsku, dziękuję za pomoc

 

Pomyłka się wkradła, posiadam t30 z 2003 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj tu

http://www.romix.pl/

Szkoda czasu.Tych spinek nigdzie  nie ma nowych osobno.

A szukanie podobnych ,pasujących  na odległość jest malo efektywne.

Tylko auto +listwa i wizyta w sklepie ze spinkami i organoleptyczne pasowanie spinek zarowno  do listwy jak  i  samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...