Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zaufanie


Fergul11

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć , chciałbym tu w szerszym gronie napisać kilka słów podziękowania .

Nie znamy się z realnego życia jeśli można tak powiedzieć , jedynie z forum ,

piszemy swoje spostrzeżenia z użytkowania aut , wspieramy pomocą i uwagami innych , 

ale jest wśród nas osoba która wiele rzeczy robi bezinteresownie i ma daleko idące zaufanie .

Nie znam sie osobiście z tym kolegą , wymieniliśmy kilkakrotnie wiadomości na PW , a jednak zaufał mi :)

Zakupił dla mnie rzecz nieosiągalną w moim rejonie i wysłał nie czekając pierwej na fundusze , zainwestował swój czas i pieniądze .

Rzadko w dzisiejszych czasach zdarzają się ludzie tak wartościowi nie mylić z łatwo wiernymi .

Tak więc przechodząc do meritum .

Kolego Jacko29  chciałbym w obecności wszystkich podziękować Ci za okazaną pomoc !

Napisałem tego posta ponieważ uważam że taką postawę należy "nagrodzić" , jedynie tak mogę podziękować .

Oby więcej takich osób tworzyło NASZE forum .:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja Cie...

Fergululu,dzięki za połaskotanie.Ale to jest właśnie zaufanie.Obydwaj jesteśmy już tutaj trochę i trochę  już żeśmy tutaj  łyskacza wypili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:thumbsup:

Nie na darmo ,według "niemiaszków" ,najsympatyczniejszymi i życzliwymi kierowcami są  właściciele nissanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie , rozumiecie , przyjaciel cie na 100pln skubnie , albo po rodzinie , a tu zupełnie obcy facet zakłada ponad 200pln z górką i nie stęka chociaż na oczy sie nie widzieliśmy .

Ważne jedynie by zaufania takiego nie nadszarpnąć .

...i nie chciałem łaskotać Jacka , a jedynie podnieść ducha w "narodzie" że nie wszyscy jeszcze się sqr....ili  sorry za kolokwializm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...