Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

Jak jest zamontowana listwa boczna w N15 ???

Guest Kwiat

Recommended Posts

Mam zamiar zdemontować listę boczną w mojej Almerce N15 i stąd pytanie do was. Jak ona jest zamocowana ? Czy poprostu na klej czy też piankę montazową ?? Czy na kołki i po jej zdjeciu będe miał dziury w drzwiach na wierzchu ??

A robie tow związku z tym, że chcę się pozbyć wszelkich czarnych elementów i wszystko zrobić pod kolor nadwozia, czyli: lusterka, czarne listwy (czy też poprostu pasy) na zderzakach, klamki no i listwy. I teraz tez pytanie - czy lepiej wygląda bez listew czy też z listwami ale pomalowanymi pod kolor nadwozia ??

Moja Almeraka to N15 sedan, biała 1998r

Guest Piotrek

Listwy boczne są przyklejone, nie trzymają sie na żadnych kołkach wkrętach i tym podobnym, są przyklejone.

Jak je zdejmiesz będziesz miał gładkie drzwi i tyle.

Dzieki za informację. Troche rozbieżne dlatego prosze innych o potwierdzenie, która opcja jest pewna :)

Pozdro dla Piotrka - white power Rules :)

U mnie to wyglada jak przyklejone, bo w 1 miejscu mi odstaje i widac klej :lol: Musze w koncu cos z tym zrobic.

Po mojemu to też są przyklejane bo w mojej nie ma wogóle i wątpie żeby robili 2 rodzaje dzwi - specjalnie "czyste" bez otworów dla sr'koof i podziurewione :wink: dla listwowych.

Bez sensu.

Alma po mojemu lepiej wygląda bez listew ale czasami ratują one przed dołkami w drzwiach jak ci się ktoś obok do samochodu ładuje i trzepnie cię krawędzią swoich.

Ja ci radze tak: zrób tak jak uważasz :wink:

POZDRO 8)

Guest Piotrek

Są przyklejone na 100% ponieważ moje byłe demontowane do malowania, więc chyab wiem najlepiej bo najpierw były odklejane a potem przyklejane :!:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...