Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Głośne wspomaganiew 100NX


Gość Mrozu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie co jest przyczyną głośnego wspomagania? Jest głośne niezależnie od tego czy koła są wyprostowane czy skręcone. Moja nyska jest z 1992 z silnikiem 1.6 na gaźniku. Czekam na info. Pozdro dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

może mało liwy w zbiorniczku ?

Albo nei naciągniety pasek albo za bardzo naciągniety ?

Sprawdz to 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio chyba trafiles w 10, bo na koło pasowe wcześniejszemu właścicielowi troche poleciało oleju i np. pasek od alternatora się ślizga i słabo ładuje. Po tym co napisałeś myślę, że i pasek od wspomagania może lekko się ślizgać i może to jest powodem tego hałasu, ale to usune dopiero po świętach jak będe wyniemiał klocki i silentbloki. Narazie jestem w trakcie zmiany mieszka z gałką i kierownicy. A nie wiesz gdzie moge dostać tłumik końcowy przelotowy (i w jakiej cenie), ale bez końcówki i z wmiare małą średnicą rury wylotowej, bo nie chce rozprężać spalin na końcu układu wydechowego żeby nie stracić mocy w niskim i średnim przedziale obrotów a końcówke mam od motoru i taką bym chciał naspawać. Dzięki za pomoc. Elo Ziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i problem już się rozwiązał. To nie było wspomaganie a alternator w którym wysypało się łożysko i on tak głośno chodził. Już go mam wyjętego i w poniedziałek trzeba lecieć na regeneracje i będzie dobrze. Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...