Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[100NX] coś szumi w okolicach deski rozdz

Guest Mrozu
 Share

Recommended Posts

Witam. Coś mi szumi wewnątrz auta jak jade. Na początku myślałem,że to głośno chodzi wentylacja, ale to nie to, później myślałem,że to może woda w nagrzewnicy jakoś głośno przepływa,ale to również nie to a mi niestety skończyły się pomysły. Szum dochodzi z okolicy deski od strony pasażera. Czekam na info. Elo

Guest EnDrIu WAWA
Jest to dodatkowy wiatrak chlodzacy.

Taki maly bonus ktory przeszkada (przynajmniej mi) podczas jazdy :?

EEEEEE :?: :?: :?: WTF jaki wiatrak...co niby on chlodzi? Nogi pasazera :lol: na forum 100NX Squad ktos pisal, ze uszczelka w okolicy schowka musiala sie zsunac dlatego jest ten oglos i ze naprawa trwa 5 min...nie wiem czy to prawda i tak tego nie slysze u siebie 8)

Guest Ewelinka

EEEEEE :?: :?: :?: WTF jaki wiatrak...co niby on chlodzi? Nogi pasazera :lol: na forum 100NX Squad ktos pisal, ze uszczelka w okolicy schowka musiala sie zsunac dlatego jest ten oglos i ze naprawa trwa 5 min...nie wiem czy to prawda i tak tego nie slysze u siebie 8)

I co uszczelka sama milknie po jakims czasie :?:

Czasami sie zastanow po kiego piszesz posty, ktore ciebie nie dotycza, a poza tym sie najnormalniej na tym nie znasz.

Guest robertss

W mojej stówie w nogach pasażera pod wykladziną nie bylo takiej gumowej uszczelki, która zatykala jakiś fabryczny otwór pomiędzy kabiną a komorą silnika, efekt byl taki,że slychać bylo jak bym mial silnik z turbiną :lol:

Guest EnDrIu WAWA

I co uszczelka sama milknie po jakims czasie :?:

Czasami sie zastanow po kiego piszesz posty, ktore ciebie nie dotycza, a poza tym sie najnormalniej na tym nie znasz.

Ewelinko powiedz mi skoro ja sie nie znam to Ty pewnie tak-po co bylby wentylator kolo schowka? Czy wentylator szumi? robertss zajrzal tam i stwierdzil, ze jak zalozyl uszczelke to przestalo szumiec, wiec to chyba nie wentylator :P

PS Post mnie dotyczy jesli nie zauwazylas jestem posiadaczem 100NX

Guest Ewelinka

Po 1 to ja nic nie mowilam o "wentylatorze"

po 2 powiedziales ze u ciebie nic takiego nie slychac, wiec konkluzja prosta: Skad mozesz wogole wiedziec o czym jest mowa?

Guest EnDrIu WAWA
Po 1 to ja nic nie mowilam o "wentylatorze"

po 2 powiedziales ze u ciebie nic takiego nie slychac, wiec konkluzja prosta: Skad mozesz wogole wiedziec o czym jest mowa?

oki wyjasnij mi ten wiatrak.

Ad2 Nie slychac tego u mnie a nie oznacza to, ze nie jezdzilem innym NXem niz swoim :P

• 1 month later...
Guest technotom

Za to u mnie nie szumi tylko dzwoni(taki przerywany dzwięk) tez od strony pasazera,ale tylko wtedy jak mocniej wcisne gaz do podlogi jak lżej to nie.Gdy puszcze gaz to przestaje.Co to moze byc?

zgadzam sie szum slychac z powodu braku gumowego krazka pomiedzy kabina a komora silnika troche powyzej nog pasazera a Twoj brzek wynika pewnie z tego samego tylko dodatkowo masz jakas poluzowana czesc pod maska ktora wibruje przy wiekszych obtotach.

• 2 weeks later...
Guest jaca30

Witam wszystkich

U mnie znowu jest tak, że jak sie rozpedzam to z z lewej strony kierownicy z wentylatorka wydobywa sie dosc glosny szum, jakby tam zaczynał sie krecic jakis wiatraczek a przeciez niema. Myśle że to powietrze sprawia ten szum ale jak i gdzie sie przedostaje nie mam pojęcia

Pozdrawiam :)