Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Problem z centralnym zamkiem


Rychel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem nowy na forum i pisze ponieważ mam problem z centralnym zamkiem w swojej Micrze, być może ktoś miał podobny problem i znalał rozwiązanie. Mianowicie gdy zamykam auto z pilota towarzyszy temu głośny dzwięk, przy otwieraniu jest cisza. Zamykając auto od srodka przyciskiem obok lewarka ręcznego wszystko jest wporządku, nie ma żadnych hałasów. Dodam, że zamek był wymieniany i problemy ustąpiły na pare tygodni. Dla sprecyzowania dodaję film.

Z góry dzięki za odpowiedzi 

Wojtek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A potrafisz sprecyzować skąd dobiega ten głos, bo wygląda jakby któryś z siłowników był przyblokowany i w miejscu kręci nim zadziała. Tyle że dziwnym jest to że od wewnątrz zamykając nie słychać tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie dzwięk dochodzi od zamka, dziś rozebrałem tapicerke, ktoś zasugerował mi zebym sprawdził kable, ale wszystko wygląda ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałeś rozebrane trzeba było, chyba że tak zrobiłeś, rozłączyć złączyć i sprawdzić jakie napięcie podaje na wewnętrznym przycisku a jakie idzie z pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...