Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana żarówek świateł przeciwmgielnych przednich [Juke po lifcie]


kravczoo

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem załogo! Przyszło mi dzisiaj zmierzyć się z wymianą żarówek świateł przeciwmgielnych przednich. I w tej materii chciałbym uzyskać jakieś rady od osób, które przez to przechodziły, albo wiedzą jak się do tego zabrać. Pierwszy krok wykonałem - nabyłem żarówki. Drugi również - obejrzałem auto z każdej możliwej strony, jednak za żadne skarby nie jestem w stanie znaleźć dojścia do żarówki. Gdybyście mogli opisać jak się do nich dobrać, byłbym dozgonnie wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o tym w instrukcji do auta z tego co pamiętam przed liftem od dołu zderzaka jest jakiś otwór w który trzeba włożyć srubokret czy imbus by dostać się do halogeny czy żarówki ale nie pamiętam dokładnie wiem ze jest to opisane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aucie przed liftem bez problemu można wymienic żarówki przeciwmgielne. Najlepiej jest to zrobić z kanału. Jezeli podniesiesz przod auta szybciej i sprawniej wymienisz. Nie ma mowy o zdejmowaniu zderzaka. W aucie po liście, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...