Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana radia Path 2005


DiakOn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Życie mojego radia się kończy - muszę wymienić.

Chciałem zainstalować multimedialną 'chińską' stację... niestety obecne wiązki do fabrycznego radia są zdecydowanie inne niż znane mi.

Poniżej wstawiłem fotki (załączniki) .

Czy są jakieś przejścia dot. anteny, radia, sterowania z kierownicy?

dot. Path R51 2005r.

z góry dzięki za wskazanie drogi...  :)

 

post-95133-0-41917100-1479769298_thumb.jpg

post-95133-0-63301200-1479769302_thumb.jpg

post-95133-0-66577600-1479769306_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na złącza jeszcze sprzed liftu odbiorników. Poszukaj adapterów z pierwszego X-Traila, może spasują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczki uniwersalne (męskie) z kablami kupisz, pasują z xtrala i kaszkaja... z wtyczką antenową jest więcej zachodu, ja kupiłem standartowy wtyk antenowy i kable polutowałem do bolców z starej wtyczki. BO takowego przejścia nie mogłem w okolicy nigdzie nabyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki - udało się zakupić do xtraila - na fotce wygląda jak by miała pasować :)

 

Z wtyczką antenową rzeczywiście ogromny problem - to jakiś temat widmo. Ciekaw jestem czy ktoś rozgryzł temat sterowania z kierownicy... radio niby ma funkcję uczenia się, ale żeby to działało pewnie trzeba to odpowiednio podłączyć....

post-95133-0-76909800-1479848490_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki - udało się zakupić do xtraila - na fotce wygląda jak by miała pasować :)

 

Z wtyczką antenową rzeczywiście ogromny problem - to jakiś temat widmo. Ciekaw jestem czy ktoś rozgryzł temat sterowania z kierownicy... radio niby ma funkcję uczenia się, ale żeby to działało pewnie trzeba to odpowiednio podłączyć....

Cześć

Sterowanie z kierownicy znajduje się w trzeciej kostce, na zdjęciach które umieściłeś to ta kostka najwyżej.

Schemat kostki w załączniku, u mnie były to piny 25 (masa), 23 i 21 (klawisze), tylko że ja podpinałem je pod tablet.

Pozdrawiam

Dooddie

post-50920-0-45667000-1480068221_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Sterowanie z kierownicy znajduje się w trzeciej kostce, na zdjęciach które umieściłeś to ta kostka najwyżej.

Schemat kostki w załączniku, u mnie były to piny 25 (masa), 23 i 21 (klawisze), tylko że ja podpinałem je pod tablet.

Pozdrawiam

Dooddie

No to super trop -  a może dysponujesz jeszcze wskazówkami pod co podpiąć te przewody/piny 25/23/21 ? z radia wychodzą mi takie 'luźne ' przewody: załącznik.

 

Już wiem że 'break' muszę podpiąć do masy - żeby móc puszczać Video na radiu.

post-95133-0-20456500-1480108891_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BACK - jak podasz 12V to stacja przełączy się na sygnał z kamery cofania.

KEY2 - sterowanie z kierownicy - 2 magistrala

AMP CON - +12V po uruchomieniu stacji aby włączać wzmacniacz

ANT - +12V po uruchomieniu dla wzmacniacza antenowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super trop -  a może dysponujesz jeszcze wskazówkami pod co podpiąć te przewody/piny 25/23/21 ? z radia wychodzą mi takie 'luźne ' przewody: załącznik.

 

Już wiem że 'break' muszę podpiąć do masy - żeby móc puszczać Video na radiu.

Cześć

W tym linku http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/kable.htm masz sporo o radiach, kostkach ISO i wiele innych informacji.

Powinieneś coś znaleźć, Ja z tego korzystałem.

Pozdrawiam

Dooddie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...