Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K11] Zawór/Czujnik ciśnienia paliwa na listwie wtryskowej 1.0 16V


Ermce

Rekomendowane odpowiedzi

Walczę z moja biedroną już kolejna sobotę i chyba w końcu doszedłem do przyczyny kiepskiego odpalania. Padło (po sprawdzeniu wszystkich innych możliwości) na zawór/czujnik ciśnienia paliwa. 

Pompka paliwa podaje takie ciśnienie, że mało tymczasowego filtra za 5,50zł nie rozdmuchało. Stwierdziłem, że coś jest nie tak. Zdjąłem więc wężyk z przelewu, żeby dać filtrowi odsapnąć, bo zaraz by go rozsadziło.

Jakież było moje zdziwienie kiedy po ściągnięciu wężyka z przelewu pokazało się wielkie "nic". Sucho, brak kropli paliwa. Jak już auto odpali z wielkim trudem, doprowadzając niemal do rozładowania akumulatora nic kompletnie nie ma w przelewie. 

Stąd moje pytanie:

 

Czy tylko mój egzemplarz jest taki magiczny czy u Was też jest sucho w przelewie? 

Czy możliwe jest jeszcze dostać nowy zawór ciśnienia paliwa? Szukałem po neciku i nie znalazłem nic nowego....

 

Begrona musi jeździc, bo wozi mnie codziennie do pracy 55km w jedną stronę. Drugim autem urzęduje moja kobieta więc jestem zdany na maleństwo póki co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...