Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Clifford Challenger ST 808 lub ST 809(Odis) z pin koda


Gość Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych klubowiczow i mam pytanko czy moze ktos jest w posiadaniu schematu montazowego , schematu centralki oraz instrukcji jak przeprogramowac a konkretnie zmienic pin kod z fabrycznego 2 na moj bez programatora i innych udzialowcow w stylu ASO, serwisow od alarmow dodam ze instrukcje obslugi ze strony www.clifford.com.pl juz sobie sciagnalem ale zeby cos wiecej z tamtad wydostac to trzeba byc z serwisu, pozdrawiam microfanow z gory dziekuje Wolf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sciage do NT ale moze dziala na ST

 

Podaję procedurę wprogramowania nowego PIN KODU w alarmie Challenger NT:

1.Włączyć stacyjkę na zapłon

2.Wprowadzić aktualny PIN ale ostatniego naciśnięcia nie puszczamy aż dioda LED się nie zapali

3.Po zapaleniu diody puszczamy przycisk i wyłączamy zapłon

4.Ponownie nacisnąć przycisk, dioda zacznie migać i trzymać do czasu usłyszenia sygnału syreny

5.Po usłyszeniu syreny puszczamy przycisk i wprowadzamy nowy PIN KOD

6.Wprowadzamy pierwszą cyfrę, czekamy na sygnał dźwiękowy i mignięcie diody LED

7.Wprowadzamy drugą cyfrę, czekamy na sygnał dźwiękowy i mignięcie diody

8.Wprowadzamy trzecią cyfrę, czekamy na sygnał syreny

9.Włączamy zapłon i wprowadzamy nowy PIN KOD. Zakończenie procedury programowania sygnalizowane będzie sygnałem syreny.

Jeżeli wprowadzamy tylko jedną cyfrę to pomijamy pkt 7 i 8. Po wprowadzeniu pierwszej cyfry czekamy na sygnał syreny. Czynność z pkt 9 ma na celu potwierdzenie wprowadzenia nowego PIN KODU. Jeżeli w pkt 9 wprowadzimy inny kod , nowy kod nie zostanie zapamiętany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...